Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mozaj

Edytowano - 22 marca 2015, 10:23

Prawosławny w kościele Katolickim ;-;
Wyglądałem tak samo jako Ewangielik ;-;
Albo te wasze chore modlitwy...

Avatar Peter_PL

30 marca 2015, 16:38

@mozaj: Możesz opowiedzieć coś więcej o „chorych” modlitwach i o tym że wyglądałeś tak samo jak ewangelik?

Avatar mozaj

30 marca 2015, 16:48

@Peter_PL: Chmy...
1.Modlicie się do świętych.
2.W nieskonczoność powtarzacie te same zwroty
3.Jako rozmowa z Bogiem (pośrednikami) używanie wyrobionych formułek jest dziwne...

Ewangielik. Takie tam wyznanie zreformowane z Rzymsko Katolickiego...
Niemal zniszczone przez Hitlera na ziemiach Polslich.
Ostały się małe ugrupowania na śląsku.
Oraz wyzwanie to opiera się na Bibili przez to zwracamy się prosto z do Boga oraz Jezusa.

Avatar Peter_PL

30 marca 2015, 17:38

@mozaj: A reszcie polski nie ma ewangelików? (jestem ze ślaska także nie wiem.

Avatar mozaj

30 marca 2015, 19:16

@Peter_PL: Zbory po 50 na 100km to dosyć mizernie... na śląku jest nas około 10.000...

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

19 grudnia 2016, 14:32

@mozaj: Co jest złego w kulcie świętych? Bo nie modli się DO NICH a o ICH WSTAWIENNICTWO.

Avatar mozaj

20 grudnia 2016, 07:47

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Dobra, to z kim rozmawiasz?

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

20 grudnia 2016, 19:41

@mozaj: W sensie że modlitwa?

Bóg Ojciec, Duch Święty, Syn Boży.

Avatar mozaj

20 grudnia 2016, 23:14

@Chrzaszcz_Trzcinowy: To jak to wygląda?
Synu boży proszę cię aby twój najlepszy przyjaciel, opoka, oraz typek który się ciebię 3 razy przed świtem wyrzekł, wstawił sie u ciebię za mnie bo w sumie mam spr...

Gdzie tu te wstawiennictwo i pośrednictwo?
Poco kult maryjny i modlitwa "Zdrowaś Mario"?
Chyba że to mówisz za posrednictwem Boga ojca np. ale w tędy zupełnie mam confuzion xd

Avatar Dexterek

30 marca 2015, 12:09

Może kolo nie z tej wiary ?

Avatar Nobelik

30 marca 2015, 10:57

Putin przez sekundę dziwił się ,,Co oni chrzanią?!?":D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Phi!

Fajnie że odpowiedzieli

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka