Szybka odpowiedź dla fana chińskich bajek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Hobby dla faceta
Brawo za czujność!
Chłodno to na pewno nie jest
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Gorąco... upał... ciepło mi...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2015, 14:56
I to jest właśnie różnica między mangozjebem, a fanem anime
Odpisz
21 sierpnia 2015, 09:18
@AdiXiks: Dobrze gadasz :)
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 18:03
Ja kreskówek tam nie lubię ze względu na rysowanie postaci.Sposób tworzenia postaci w anime jest o wiele lepszy,ale to tylko moje zdanie👢
Odpisz
29 marca 2015, 20:11
No dobra, ale wychodzi na to, że i tak obaj są fanami anime. Bo mają zdjęcia profilowe z anime i charakterystyczne nazwy ale nie będe się czepiać szczegółów :I
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 03:29
Bo jest różnica między otaku a zwykłym człowiekiem oglądającym anime...pierwsze to shit.
Odpisz
30 marca 2015, 01:19
Odpisz
29 marca 2015, 19:06
Mordechaj to kto? (nie kojarze)
Odpisz
29 marca 2015, 19:08
DC(Detective Comics)
Odpisz
29 marca 2015, 19:08
@Flyingseeker: Dzięki :)
Odpisz
29 marca 2015, 19:11
@Flyingseeker: dzięki :]
Odpisz
29 marca 2015, 20:27
bardzo ładny famas Francjo
Odpisz
29 marca 2015, 23:19
@niechcemisie: dzięki :-]
Odpisz
29 marca 2015, 20:32
Tępić dziada
Odpisz
29 marca 2015, 20:02
Komiksy i kreskówki to gówno :> [__________] ¶udełko na hejty.
Odpisz
29 marca 2015, 20:08
@kajko: (>* *)>*hejt* [____]
Odpisz
9 kwietnia 2015, 21:19
@kajko: Nie rozumiem czemu ludzie jararą się anime i kreskówkami, ja kiedy oglądałem bakugany to miałem 8 lat.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 22:13
@Zukgnojowy: To był komentarz dla łapek w dół, w rzeczywistości lubię jedno i drugie =)
Odpisz
29 marca 2015, 19:25
Kiedy oni zrozumieją że manga to japońskie słowo znaczące komiks? (tak sam z Anime = animacja.)
Odpisz
29 marca 2015, 19:35
Manga to także styl rysowania...
Odpisz
29 marca 2015, 19:36
Ojtam, ojtam.
Odpisz
29 marca 2015, 19:07
Kreskówki <3
Odpisz
29 marca 2015, 19:05
Bomba
Odpisz
29 marca 2015, 20:12
@Nieznany_analfabeta: No nie pirdol bo myślałem że grzyb
Odpisz
26 marca 2015, 20:57
Akurat to oglądam ;_;
Odpisz
29 marca 2015, 19:06
@sakura121: No mów dalej.....
Odpisz
29 marca 2015, 19:17
@Nieznany_analfabeta: I oglądam
Odpisz