Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

18 kwietnia 2022, 00:04

Mądre

Avatar
RhobarIII

13 kwietnia 2012, 19:10

Fajne

Avatar Agent00Kurczak

3 kwietnia 2012, 20:22

Pesymiści-s*kinsyny.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2012, 17:04

@Agent00Kurczak: !!! jestem pesymistką...

Ale jestem oryginalna, gram w AC mimo iż jestem dziewczyną, nie jaram się Pattinsonem i nie słucham One Direction...

więc: nie ma znaczenie, czy jesteś oryginalny i Cię olewają - gdyż ze swoją oryginalnością można wiele rzeczy zrobić.

Avatar Agent00Kurczak

5 kwietnia 2012, 09:45

każdy jest oryginalny. Pesymista a optymista, co to jest? To tylko określenia jakie ktoś wymyślił. To się nie zgadza z tym co poprzednio pisałem, ale to jest na swój sposób prawda. Mówiąc wtedy o pesymistach miałem na myśli panów Emo (Emotional's Group czy coś takiego) więc źle się wyraziłem. Więc jeśli tym kogoś uraziłem, przepraszam.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2012, 13:02

@Agent00Kurczak: musisz bardziej precyzować to, co piszesz, gdyż z natury właśnie ja jestem pesymistką, ale do emo mi wprawdzie daleko.

Z tym, że emo tak naprawdę nie zdają sobie sprawy, iż motto ich subkultury to "wszystko musisz zrobić sam" (nie ma nic, co okaże się pomocnym na świecie), a także emo nie piją, nie palą, nie ćpają, i nie używają przemocy. Ot, chyba zrobili sobie DLC :D

Avatar BUCxD

3 kwietnia 2012, 19:09

prawda

Avatar pataraka

3 kwietnia 2012, 08:45

niech ten kto to doda przetumaczy sobie na japoński あなたをファク

Avatar Baca_online

3 kwietnia 2012, 05:29

WYPIER PAPIER PESYMISTO 1/5

Avatar Majki272

3 kwietnia 2012, 07:57

@Baca_online: masz rację jakiś pesymista musiał bo każdy jest dużo wart . a i w ogóle tylko pesymiści uważają że taki jest świat że wszystko jest w nieładzie omi poprostu nie doceniają swojej wartości

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Za co ta premia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka