Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

18 kwietnia 2022, 00:05

Kot

Avatar
Voldek

7 listopada 2013, 17:21

Tak
Ja też zamieniam się w szarego kota z żółtymi ślepiami i robie taką minę <3 Myślałem że jestem jedyny ;)

Avatar ziomek2009

15 sierpnia 2013, 14:23

5/5 zawsze tak jest

Avatar Truskavvkova

2 kwietnia 2012, 15:08

5/5
Znam jedną osobę która ma zaciesz jak jest kartkówka ._.
Mój kolega z klasy :3

Avatar chupacabra001

2 kwietnia 2012, 16:00

@Truskavvkova: Jak się uczysz i nie siedzisz 25h/dobę przed komputerem, to się cieszysz.

Avatar Truskavvkova

2 kwietnia 2012, 19:16

@chupacabra001: Skąd wiesz że siedzę 25 godzin przed komputerem Panie Mądry ? ._.

Avatar frefux

3 kwietnia 2012, 09:35

@Truskavvkova: chyba nie zrozumiałeś sensu zdania chupacabry...
Chodzi o to, że osoby, które się uczą systematycznie zamiast marnować czas na co innego, nie musza obawiać się kartkówek, a wręcz cieszą się z nich bo nałapią dobrych stopni. Nie ważne jak spędzasz tą godzinę/półtorej dziennie, podczas której powinieneś się uczyć, ważne że ten czas prawdopodobnie marnujesz. : >

Avatar Truskavvkova

3 kwietnia 2012, 19:31

@frefux: Mam same piątki z angola.
Jako jedyna w klasie mam zaciesz jak jest z niego klasówka :D
Jestem najlepsza w klasie !
Ale się nie chwalę.... ^^

Avatar Gniotek7

25 kwietnia 2012, 16:57

@Truskavvkova: no cóż w mojej klasię NIKT się nie cieszy z kartkówek :D

Avatar Truskavvkova

26 kwietnia 2012, 17:31

@Gniotek7: I dziękuję wszystkim za minusy -.- ! :D
Ja lubię kartkówki.. oprócz kartkówek z przyry i matmy :/

Avatar Gniotek7

26 kwietnia 2012, 19:06

@Truskavvkova: ja nie zminusowałem jakby co
ja nie lubię kartkówek... no chyba że znam odpowiedzi :D

Avatar Truskavvkova

28 kwietnia 2012, 13:50

@Gniotek7: Moja koleżanka przykleiła sobie kartki z odpowiedziami do teczki - na przodzie.
I ta teczka wystawała z plecaka.
A ona ściągała. - Działa ^^

Avatar Gniotek7

28 kwietnia 2012, 14:14

@Truskavvkova: heh też tak sprubuje :D

Avatar Truskavvkova

28 kwietnia 2012, 15:21

@Gniotek7: :D
Powodzenia ^^

Avatar BUCxD

3 kwietnia 2012, 19:10

no ja tak mam zawsze a potem go wyzywam

Avatar Fobi96

3 kwietnia 2012, 16:00

hehe 5/5 pewnie kazdy ma taka reakcje :)

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2012, 15:17

moja reakcja jest taka sama

Avatar Baca_online

3 kwietnia 2012, 05:31

ja tam z wiecznym uśmiechem i optymizmem maszeruję, chyba że mi każą siedzieć. nie wiem zupełnie dlaczego, może to przez ten krok Jacksona... :D

Avatar kondzik1203

2 kwietnia 2012, 21:17

sam bym lepiej nie ują

Avatar Bodex

2 kwietnia 2012, 17:40

To byla moja reakcja na powyższy rysónek z podpisem "I... to jestes TY!

Avatar pataraka

2 kwietnia 2012, 15:20

ja mam taką jak idę do odpowiedzi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Phi!

Mało znany szczegół

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka