Kopu-kop i ładnie się przywitaj
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ikony
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Lekko nie będzie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2015, 19:31
Czy ta ortografia jest specjalnie ? I dlaczego ?
Odpisz
25 marca 2015, 08:18
@Grambomoge: Bo to jest Meth (czy jakoś tak) a w meth tak już jest
Odpisz
25 marca 2015, 19:52
@Batman75: Dziękuje :).
Odpisz
26 marca 2015, 08:11
@Grambomoge: spoko.
Odpisz
23 grudnia 2015, 13:57
@Batman75: jok ni szpadla to kilofa :D
Odpisz
24 marca 2015, 16:30
baa dum tss
Odpisz
24 marca 2015, 14:48
Jokur staph plz ;-;
Odpisz
24 marca 2015, 12:24
huehuehue [*]
Odpisz
24 marca 2015, 10:51
Jokur y u do dis ;____________________________________;
Odpisz
24 marca 2015, 10:44
troche ortografi by się tu przydało
Odpisz
24 marca 2015, 10:48
@polskigracz8: tylko że joker tak mówił ;P
Odpisz
24 marca 2015, 11:23
@KacperGG: a batman powiedział jokur a nie joker
Odpisz
24 marca 2015, 11:30
@polskigracz8: To jest specjalnie napisane.
Odpisz
24 marca 2015, 12:29
@polskigracz8: woś fujć bo dag
Odpisz
24 marca 2015, 12:38
chyba nigdy nie dostanie jednegodnia na jeja bez czepiania się o mój komentarz
Odpisz
24 marca 2015, 13:17
@polskigracz8: Nowy w internetach?
Odpisz
24 marca 2015, 13:23
nie nie jestem nowy w internetach
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2015, 13:24
o i jeszcze cos twoje komiksy są super oczywiscie te internetowe
Odpisz
24 marca 2015, 13:41
@polskigracz8: ae wież rze to zbedzjalnie?
Odpisz
24 marca 2015, 13:58
@thepolishguy: a ty naucz sie pisac przynajmniej specjalnie
Odpisz
24 marca 2015, 16:19
@polskigracz8: Do ja też napiszem zbedzjalnie i siem pobirze ellokfencjom
Odpisz
24 marca 2015, 18:14
@polskigracz8: na tym polega ta seria
dzięki temu głosowi postacie przypominają derpy czy inne nie ogary
Odpisz
24 marca 2015, 19:03
@TheMrRoko: ok już zrozumiałem teraz morzecie nie pisac odpowiedzi
Odpisz
30 marca 2015, 15:44
@polskigracz8:
Odpisz
24 marca 2015, 10:28
Kapucyn Ameryga i tak lepszy.
Odpisz