Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
A jednak zrobili to w ten sposób
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2020, 03:47
Ale mu naje**ł
Odpisz
12 marca 2017, 16:17
Gdyby mi tak zrobił to bym wykręcił mu kark :)
Odpisz
28 marca 2015, 11:17
Lekcje w Rosjii.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2015, 21:42
U mnie koledzy się tak bili na lekcji gdy nauczyciel wyszedł. Szkody jakie wyrządzili: dwie ławki jedno osobowe zniszczone, dwa krzesła, szyba, biurko nauczyciela, grzejnik i lampa na suficie. Dyrektor szkody wycenił na ok 1000 zł.
Odpisz
27 marca 2015, 18:12
@pancerny366: ,,koledzy"
Odpisz
27 marca 2015, 18:13
@pancerny366: wy tam macie patologie
Odpisz
27 marca 2015, 19:21
@Smashrum: no jak oni na lekcji piją, palą, oglądają porno i się masturbują
Odpisz
27 marca 2015, 19:26
@pancerny366: a o co się bili :D?
Odpisz
27 marca 2015, 19:59
Pewnie kto ma większego. :-D
Odpisz
27 marca 2015, 20:08
@pancerny366: Moi też tak robią nie martw się
Odpisz
27 marca 2015, 20:27
@wiki22: bili się oto bo jeden trzasnął drugiego linijka w łeb
Odpisz
27 marca 2015, 21:23
@pancerny366: szkoda że tego nie widziałem!
Odpisz
27 marca 2015, 22:12
@kamilryb2: powstanie komiks z tego ;-;
Odpisz
28 marca 2015, 09:09
@pancerny366: U mnie wciągają spirytus.-.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 09:43
@wiki22: U nas jeden z nich pił spirytus z sokiem malinowym na lekcji i się zachłysną i rozlał resztę napoju na plecak i spodnie
Odpisz
28 marca 2015, 08:55
Jak bym był nauczycielem to bym wpisał uwagę temu w zielonym. Należało mu się :l
Odpisz
28 marca 2015, 01:09
Czego to ludzie nie wrzucą...
Odpisz
27 marca 2015, 22:16
Fatality
Odpisz
27 marca 2015, 20:29
no i dobrze mu
Odpisz
27 marca 2015, 19:43
jak mu je**oł to sie poskładał :'D
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 19:09
FATALITY
Odpisz
23 marca 2015, 21:23
Ja bym go jeszcze wyrzucił przez okno.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2015, 21:49
Albo przyje**ł innym idiotom !
Odpisz
23 marca 2015, 21:59
@mozaj: "Idjotom"... ;-;
Odpisz
23 marca 2015, 22:05
Czy ktoś wspomniał o... DEFENESTRACJI?!
Odpisz
23 marca 2015, 22:07
Teraz się zachowam jak typowy przedszkolak - o czym ty do mnie rozmawiasz.
Odpisz
23 marca 2015, 22:10
Defenestracja to właśnie wyrzucenie kogoś przez okno. Tak, jest na to słowo :) Po prostu podoba mi się ten wyraz.
Odpisz
24 marca 2015, 08:08
mi kojarzy się z kastracją (chyba wystarczy mi sado maso na ten tydzień xD)
Odpisz
27 marca 2015, 18:35
Spoko wyraz też mi się spodobał.
Odpisz
27 marca 2015, 18:42
Choć lepsza jest dekapitacja. Mówiąc po ludzku - urżnięcie łba.
Odpisz
27 marca 2015, 18:27
Rosja zapewne
Odpisz
27 marca 2015, 18:21
Niezłe combo o ławkę :D
5/5
Odpisz
27 marca 2015, 18:14
Leżę i nie wstaję, bo koleś ukradł mi krzesło ;D
Odpisz
27 marca 2015, 18:13
W szkole: Ktoś cały czas do ciebie, ty zostajesz wybrany do odpowiedzi. (U mnie nauczycielka potrafi zmiażdżyć każdego)
Odpisz