Znam te uczucie brachu II
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To się nie może nie udać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
I po kłopocie
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2022, 14:32
Dupa na Jeja
Odpisz
14 lipca 2021, 15:48
Ku**a jem
Odpisz
13 lipca 2017, 16:22
Gdy, znajdziesz to w losowych i, jest tylko, jedna część
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:46
@marek20004: znam ten ból
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:08
@massesd: boze tak
Odpisz
9 maja 2015, 23:23
łącząc w całość
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:43
@jastrzab874: Mistrz painta.
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:27
@jaccku321: THX XDD
Odpisz
4 maja 2015, 20:11
Zabawny fakt-- Druga część obrazka ma więcej dodań do ulubionych...
A to może znaczyć tylko jedno.
Odpisz
24 marca 2015, 16:10
<yghhhh! Z cydbai and hapiness
Odpisz
24 marca 2015, 23:52
"cydbai"
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:58
@kotouakk: mam klątwę za**bistosci i autokorekta (139 powiadomień!)
Odpisz
24 marca 2015, 13:52
Co ja pacze...
Odpisz
24 marca 2015, 14:05
@LosowyLudek: Paczasz na gołe dupy XD
Odpisz
11 kwietnia 2015, 22:04
Lerze nie fstaje hahaha-To jest moja reakcja
Odpisz
24 marca 2015, 14:25
Yhy. Ten kto to wstawiał, to ma farta, ponieważ część 1 tego obrazka mogła być daleko daleko z przodu. A później ludzie myślą, że strona dla zboczeńców.
Odpisz
24 marca 2015, 22:44
@skate07071: wstawione przed admina :/
Odpisz
25 marca 2015, 11:09
@Sir_Snoge: Dodał "mojlogin" ._.
Odpisz
25 marca 2015, 07:16
stary, jesteś geniuszem!
Odpisz
24 marca 2015, 16:46
aha! ok...
juz mnie tu nie ma ...
Odpisz
24 marca 2015, 16:25
Nie spodziewałam się, zupełnie ;)
Odpisz
24 marca 2015, 15:33
Dajcie jeszcze 3 z nogami ;-;
Odpisz
24 marca 2015, 15:26
Ciekawe dlaczego nie ma fali hejtów bo jest tu 2 nagich facetów ;P
Odpisz
24 marca 2015, 15:04
dziś w nocy będzie rzeź (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 marca 2015, 14:59
brazzers
przydał by się lenny face
Odpisz
24 marca 2015, 15:55
@TheMrRoko: i tak nie dostaniesz xD
Odpisz