Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DrzazgA_

25 marca 2015, 19:32

Avatar Pendrag

27 lipca 2018, 23:51

@DrzazgA_: you made my day

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 13:05

Najlepiej przez rentgen.

Avatar Plytomax

25 marca 2015, 10:30

Ja tak oglądałem ._.

Avatar borves

31 marca 2015, 20:57

@Plytomax: i ja!!!!

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 13:48

Ja patrzę gołym okiem czasami...

Avatar borves

Edytowano - 24 marca 2015, 16:18

nie rozumiem, nie każde stać na profesjonalny sprzęt

Avatar bylejakbylegdzie

24 marca 2015, 16:40

@borves: w sklepie astronomicznym specjalne filtry są dosyć tanie

Avatar damianno2000

Edytowano - 24 marca 2015, 17:02

@bylejakbylegdzie: Nawet na allegro są specjalne okulary do oglądania zaćmienia dosyć tanio.
A tak dokładnie to po 3,30 zł
8,30 z dostawą.

Avatar borves

31 marca 2015, 20:56

@bylejakbylegdzie: no ale po co kase marnować jak tak też działa

Avatar LosowyLudek

24 marca 2015, 13:46

Ja oglądałem mikrofalufką :3

Avatar damianno2000

24 marca 2015, 17:05

@LosowyLudek: Mikrofalówką

Avatar LosowyLudek

25 marca 2015, 20:06

@damianno2000: To było specjalnie xD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 marca 2015, 19:04

Jak na pierwszym i ostatnim faceci trzymają mikrofalówki, wyglądają jakby chcieli zestrzelić śmigłowiec ;-;

Avatar kaka77

24 marca 2015, 21:53

Bo to wcale nie jest mikrofalówka...

Avatar kotul

24 marca 2015, 21:32

podobno płyty się nie nadają ;-;

Avatar jakubnowak98

24 marca 2015, 20:04

Ja oglądałem przez płuco :v

Avatar Czarny777

24 marca 2015, 18:54

Ostatnie to chyba nie Rosja bo są jakieś płatki ,,Pytka''

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 18:45

Mikrowalka z balkonu najlepsza!

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 18:08

E no co się naśmiewacie. Ja też używałem prześwietlenia do oglądania zaćmienia. Potrzeba matką wynalazków.

Avatar Nieznany_w_internecie

24 marca 2015, 18:01

Tata miał mi pożyczyć maskę spawalniczą. Zapomniałem go poprosić.

Avatar oskare117

24 marca 2015, 13:57

Ja miałem maske spawalniczą , ona jest najlepsza i dobrze sie wygląda

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 17:11

@oskare117: Najlepsze są te okulary.

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 17:10

Te okulary są właśnie do oglądania Słońca więc nie wiem co w tym dziwnego.

Avatar damianno2000

Edytowano - 24 marca 2015, 17:06

Też oglądałem przez maskę spawalniczą.

Avatar kozak6556

24 marca 2015, 16:25

ja oglądałem przez maske do spawania

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To się nie może nie udać

Totalnie

To by wystarczyło

Przyszłość jest piękna

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka