Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2017, 09:24
jakby ona chciała wyjść z mojego telewizora,to wyłączyłbym go,kiedy byłaby w połowie drogi
upie**oliło by ją.
Odpisz
17 maja 2015, 16:45
straszny film 1 - nie wiem
straszny film 2 - nie wiem
straszny film 3 - przeróbka ringu
straszny film 4 - przeróbka piły i mass effectu
straszny film 5 - nie wiem
( to nie do nikogo po prostu mówie czego były przeróbki )
Odpisz
15 maja 2017, 19:25
@matiExtreme: 1- Krzyk
2- Egzorcysta
4- Wojna światów
5- Paranormal activity
#odpisanepo2latach
Odpisz
15 lipca 2015, 14:13
The Ring nie był straszny,mnie nic nie jest w stanie przestraszyć.😊
Odpisz
15 lipca 2015, 14:03
mam 9 lat i oglondałem straszny film 3
Odpisz
14 kwietnia 2017, 15:30
@teron: *oglądałem
Odpisz
17 maja 2015, 16:46
ten króliczek na telewizorze wygląda troche jak naprawiony springtrap
Odpisz
29 marca 2015, 20:37
I tak najlepszy był film "Straszny film", ale nie pamiętam, która część była przeróbką ringu...
Ale to było za**biste.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 22:46
@DeadExtreme: Nie wiem, czy to kolegę interesuje, ale to była trzecia część .
Odpisz
30 marca 2015, 06:41
@DeadExtreme: Cześć 2. Było za**biste XD
Odpisz
24 marca 2015, 22:17
Jakby tak postawić telewizor w oknie na 2 piętrze, to można by było wtedy ”Oszukać przeznaczenie„. huehuehue
Odpisz
29 marca 2015, 20:14
to poleci
Odpisz
29 marca 2015, 20:38
A jakby tak odwrocić telewizor ekranem do podłogi?
Odpisz
30 marca 2015, 01:13
Albo przystawić 2 TV ekranami do siebie.
Odpisz
24 marca 2015, 22:40
Ruchaj póki cieple!
Odpisz
25 marca 2015, 06:28
Samara była topielcem ;-;
Ciało dziewczynki ,nie żyjącej przez ileś tam lat , będące cały czas pod wodą ;-;
Już wolałbym przyzwać sukubusa :D
Odpisz
25 marca 2015, 07:32
Ruchaj póki zimne!
Odpisz
29 marca 2015, 23:40
@Henzej: Lody na patyku
Odpisz
29 marca 2015, 23:41
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 22:01
ja swojego kota nazwałam samara o:
Odpisz
24 marca 2015, 21:43
Samara to przybrane imię mojej przyjaciółki
Odpisz
25 marca 2015, 06:28
@Bella_Cullen: Przezwisko..?
Odpisz
25 marca 2015, 06:33
@mozaj: nie tylko ja tak na nią mówię
Odpisz
25 marca 2015, 07:11
@Bella_Cullen: Czyli coś jeszcze drobniejszego...
Taka przyjacielska odzywka :D
Odpisz
25 marca 2015, 16:16
@mozaj: sama chciała
Odpisz
24 marca 2015, 21:36
nie ma to jak horror
Odpisz