Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2016, 17:34
straszne !!
Odpisz
19 lipca 2016, 21:23
@kronim: czym jest to co masz na avku, mości Milordzie?
Odpisz
20 lipca 2016, 13:08
@daglasio: Widzę że nie grasz w League of Legends
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 17:17
@kronim: grałem kilka dni. kiedyś
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 17:33
@daglasio: A pisze obok mojego nicku ? :P
Odpisz
20 lipca 2016, 18:50
@kronim: apka :-|
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 10:09
@daglasio: Grzegorz Bobrek
Odpisz
22 czerwca 2020, 08:41
@Drag_on: ała
Odpisz
25 marca 2015, 19:12
klasyk, wydaje mi się że nawet tu widziałem xD
Odpisz
4 sierpnia 2015, 17:27
@gulpin: daj nazwę pls
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:21
Niem wiem com powiedziećm.
Trochę kojarzy mi się z creppypastą o disneyland :V
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:39
@Ergon12: dasz link ?
Odpisz
5 czerwca 2015, 12:23
@dawidz1612: http://www.grupy.jeja.pl/topic,15106,opuszczony-przez-disneya.html
To ta creppypasta
Odpisz
28 kwietnia 2015, 09:37
Akurat w telewizji gra ,, Big cyc" - ,, Jesteśmy najlepsi"
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:56
Trochę jak ta creepypasta... :/ Nie wiem czytałam creepypaste bez obrazów i nie miałam koszmarów.Ale teraz mam wątpliwości. :/
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:41
Matka Ćpie że wiesz
Odpisz
10 kwietnia 2015, 10:09
Kojarzy mi się to z Five nights at Freddy's...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 09:54
what the fuck
Odpisz
10 kwietnia 2015, 08:26
dudek dance
Odpisz
9 kwietnia 2015, 23:01
Dobranoc ;___;
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2015, 22:33
Dostałem od tego raka mózgu :|
Odpisz
9 kwietnia 2015, 22:09
po tej myszce miki bede mieć koszmary... (._.)
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:49
miki przedawkowal kokaine xd
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:37
chyba było kiedyś , ale pod inną nazwą :P
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:31
odmóżdżacz
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:47
@ALKATRAZ: Tobie odmóżdżenie nie grozi
Odpisz
9 kwietnia 2015, 21:37
Dla niego już za późno...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 08:57
kurze czemu ciągle go zajmujecie? No wiem może napisał coś głupiego ale to nie powód by ciągle go udekorować
Odpisz