Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2015, 19:41
Biedak... Nie wiem czy umarł Szczęśliwy...
Odpisz
30 marca 2015, 21:51
U nas na Helu też padła z tego powodu foka ;(
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:40
@Axl_MMX: Zastanawia mnie jedna rzecz. Po kiego grzyba oni wrzucają tam monety.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:45
@Axl_MMX: Jak 1 raz byłem tam jako małe dziecko to miałem traumę po zobaczeniu tych zdjęć... ;-;
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:07
@dustin2001: Bo nie wiedzą czym jest fontanna lub studnia.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:53
@Axl_MMX: no to mnie zasmucił sam tam byłe i niedowierzałem że jeszcze bardziej mogę stracić wiare w luckość
Odpisz
9 kwietnia 2015, 22:06
@chaboyy_HD: *ludzkość
ja też w nią tracę wiarę :/
Odpisz
10 kwietnia 2015, 06:39
@dustin2001: To był taki zwyczaj że się tam do basenu wrzucało tylko groszaki. Reszta była wrzucana do skarbonki.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 06:49
@Axl_MMX: Nazywała się Krysia ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:57
@Wladzikxx: Tyle, że one nie pływają w takich basenikach, czy fontannach.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:21
@dustin2001: Pływają w basenie na pokazie. I do tego basenu były wrzucane te grosze. I o ile się nie mylę Kasia (ta foka) zawsze je,zjadała po pokazie a inne nie.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:25
@Wladzikxx: Ludzie to jednak są głupi.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:59
na laski teraz mówi się foki
Odpisz
9 kwietnia 2015, 22:07
@ALKATRAZ: *foczki
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:29
"Świecisz jak miliony monet..." xD
Odpisz