Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2016, 13:16
Pewnie przedawkowali Kubusia > :
Odpisz
27 marca 2015, 11:09
Odpisz
27 marca 2015, 13:54
@obserwator: -1552644736584477464363526743744725734735 wiary w ludzkosc...obecny stan:
-14735363
Odpisz
25 marca 2015, 20:57
Ostatnio widziałem kilku 9 latków którzy są furry
Odpisz
25 marca 2015, 22:14
@IFapToHentai: Mimo że nie cierpię żadnego rodzaju furry, to przynajmniej mam nadzieję że nie są Yiff'ami ;-;
Odpisz
27 marca 2015, 07:30
@IFapToHentai: Co to furry? 🐱
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 07:35
@parampula: Inaczej samochód, lub auto.
Odpisz
27 marca 2015, 07:45
@parampula: Wygoogluj sobie :)
Odpisz
27 marca 2015, 08:54
@parampula: wytłumacze ci na priv...
Odpisz
27 marca 2015, 12:43
@parampula: tacy zoofile
Odpisz
27 marca 2015, 12:42
true
Odpisz
27 marca 2015, 06:55
owtatnio późno w nocy o 21:00 przedawkowałem marsjanki i śmiejżelki:/
Odpisz
27 marca 2015, 07:29
@Henzej: toś ostro pojechał bracie - towar z górnej półki, a próbowałeś mieszać drinki? No wiesz sok bananowy z marchewkowym i herbatą? Długo trzyma a jakie wizje daje
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 07:36
@arki316: stary!ja zmieszałem jupika i kubusia!Do teraz głowa boli...
Odpisz
27 marca 2015, 07:40
@Henzej: Każdy wie, że najlepiej klepią danonki :D
Odpisz
27 marca 2015, 08:52
@MruczekV: wsadziłem takiej jednej danonki do kubusia, zaraz padła
Odpisz
27 marca 2015, 09:28
@Henzej: Nie znacie się na życiu. Prawdziwe emocje wzbudza tylko jeden zestaw-ciastko z kremem i cola. Po kilkunastu minutach poczujecie takie emocje, że nie usiądziecie w miejscu!
Odpisz
27 marca 2015, 08:42
Od zawsze się mieszało herbate, cole, sprite i sok bananowy :D
Odpisz
27 marca 2015, 07:39
Nie poszłem spać o 20 godzinie.
#swag
#thuglife
Odpisz
27 marca 2015, 07:27
epickie melanże, dorosłość no i oczywiście doświadczenia miłosne i złamane serca, których już nic nie będzie w stanie uleczyć. O tym wszystkim dowiesz się w pobliskim gimnazjum - kopalni mądrości życiowych
Odpisz
26 marca 2015, 06:46
Ja proszę o opowieść o swoich przemyśleniach, oraz o dzielenie się doświadczeniem. Są tacy, którzy to proponują :-)
Odpisz
25 marca 2015, 21:15
Noo, wchodzę sobie na wchodzę sobie na ''hard'' urodzinowy melanż u Piotra. Patrze, a pod stołem jakieś butelki...więc za jego zgodą otworzyłem jedną i co?... To było pikolo, aaaachhh, pikolo z kauflanda. Miałem taką faze, walnąłem sobie solo na grzebieniu...a potem ukradłem niedźwiedzia i...obudziłem się tutaj...cholera ;-;
Odpisz
25 marca 2015, 20:25
I o swojej dorosłości.
Odpisz