Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Hamiro

1 listopada 2019, 13:10

Ja jak byłam młodsza to raczej Mozilli używałam

Avatar Windows_10

18 lipca 2015, 17:28

Microsoft Edge lepsze! :-D

Avatar TheMrRoko

28 marca 2015, 08:36

[|] ktoś pożyczy zapalniczke

Avatar lukasz5511

28 marca 2015, 08:59

@TheMrRoko: lap *rzuca zapalniczke

Avatar jacek1s

28 marca 2015, 09:55

@lukasz5511: Zapalniczką się nie rzuca :P

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 10:09

@jacek1s: ja zapale [*]

Avatar TheMrRoko

28 marca 2015, 11:13

@lukasz5511: dzieki [*]

Avatar lukasz5511

28 marca 2015, 12:22

@jacek1s: mi wolno. Jak cos to mu sie cos stanie a nie mi.

Avatar cezarybartosiewicz

28 marca 2015, 14:07

@TheMrRoko: zabiera* muhahahah

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 22:49

Avatar cezarybartosiewicz

28 marca 2015, 22:53

zabiera i je*

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 23:46

Avatar cezarybartosiewicz

29 marca 2015, 07:23

Gdzie

Avatar cezarybartosiewicz

17 kwietnia 2015, 14:11

@TheMrRoko: gasi*

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2015, 21:29

@TheMrRoko: ja najwyżej spale ciało... INTERNET EXPLORER TO... przegladarka internetowa :| meh... kto na chromie szczałkuje

Avatar Odbity

9 kwietnia 2015, 20:15

(404 EXPLORER NOT FOUND)

Avatar KingsMax

28 marca 2015, 11:58

Oni tak naprawdę nie zamykają explorera, oni tylko zmieniają mu nazwę, ponieważ jest źle kojarzony przez to że ludzie nie umieją manualnie aktualizować przeglądarek.

Avatar qwert99

28 marca 2015, 10:17

Tak szybko?
Nie przesadzajmy.

Avatar thepolishguy

28 marca 2015, 09:49

Mam nadzieje że ten komentarz dotrze jak najszybciej, ale życze wam szczęśliwego 2013r!

Avatar misko02

28 marca 2015, 07:47

pewnie usunęli już Explorera w Windowsie ME, ale dopiero w 10 się skapnęło

Avatar MCAssassin

28 marca 2015, 07:39

Omg ale akcja... te pościgi, te wybuchy!

Avatar Yashire

28 marca 2015, 07:31

"Opóźnienie"...

Avatar kajko

28 marca 2015, 07:30

Z kanału TomSka- Delayed Reaction.

Avatar opliko95

26 marca 2015, 20:29

użytkownicy explorera i tak się o tym nie prędko dowiedzą...

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2015, 19:47

R.I.P 1995-2015 [NIE] BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka