Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2019, 13:10
Ja jak byłam młodsza to raczej Mozilli używałam
Odpisz
18 lipca 2015, 17:28
Microsoft Edge lepsze! :-D
Odpisz
28 marca 2015, 08:36
[|] ktoś pożyczy zapalniczke
Odpisz
28 marca 2015, 08:59
@TheMrRoko: lap *rzuca zapalniczke
Odpisz
28 marca 2015, 09:55
@lukasz5511: Zapalniczką się nie rzuca :P
Odpisz
28 marca 2015, 10:09
@jacek1s: ja zapale [*]
Odpisz
28 marca 2015, 11:13
@lukasz5511: dzieki [*]
Odpisz
28 marca 2015, 12:22
@jacek1s: mi wolno. Jak cos to mu sie cos stanie a nie mi.
Odpisz
28 marca 2015, 14:07
@TheMrRoko: zabiera* muhahahah
Odpisz
28 marca 2015, 22:49
@cezarybartosiewicz: oddaje
Odpisz
28 marca 2015, 22:53
zabiera i je*
Odpisz
28 marca 2015, 23:46
@cezarybartosiewicz: włazi
Odpisz
29 marca 2015, 07:23
Gdzie
Odpisz
17 kwietnia 2015, 14:11
@TheMrRoko: gasi*
Odpisz
9 czerwca 2015, 21:29
@TheMrRoko: ja najwyżej spale ciało... INTERNET EXPLORER TO... przegladarka internetowa :| meh... kto na chromie szczałkuje
Odpisz
9 kwietnia 2015, 20:15
(404 EXPLORER NOT FOUND)
Odpisz
28 marca 2015, 11:58
Oni tak naprawdę nie zamykają explorera, oni tylko zmieniają mu nazwę, ponieważ jest źle kojarzony przez to że ludzie nie umieją manualnie aktualizować przeglądarek.
Odpisz
28 marca 2015, 10:17
Tak szybko?
Nie przesadzajmy.
Odpisz
28 marca 2015, 09:49
Mam nadzieje że ten komentarz dotrze jak najszybciej, ale życze wam szczęśliwego 2013r!
Odpisz
28 marca 2015, 07:47
pewnie usunęli już Explorera w Windowsie ME, ale dopiero w 10 się skapnęło
Odpisz
28 marca 2015, 07:39
Omg ale akcja... te pościgi, te wybuchy!
Odpisz
28 marca 2015, 07:31
"Opóźnienie"...
Odpisz
28 marca 2015, 07:30
Z kanału TomSka- Delayed Reaction.
Odpisz
26 marca 2015, 20:29
użytkownicy explorera i tak się o tym nie prędko dowiedzą...
Odpisz
26 marca 2015, 19:47
R.I.P 1995-2015 [NIE] BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ
Odpisz