Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Powodzenia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 kwietnia 2015, 16:14
wiem nie na temat ale Bieber wystąpi w gejowskim porno!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:31
@KittyCheshire: Źródło? Fajnie że Bieber nie jest gejem :)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 10:54
@misko02: Widzę zawzięci hejterzy Biebera łapki w dół, sam go nie lubię, sam życzę mu śmierci, ale ludzie, on więcej razy zaliczył pewnie dziewczyne niż wy, więc on gejem NIE JEST
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:34
@misko02: wiem bieber nie jest gejem.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:22
@misko02: bo żeby być gejem trzeba być facetem a nie jak TO COŚ. to może być co najwyżej lesbijka
Odpisz
8 września 2018, 13:08
@misko02: Ale byłem głupi by życzyć komuś śmierci, zwłaszcza komuś do kogo dzisiaj nic nie mam a nawet słucham go ;-;
Odpisz
19 marca 2018, 22:22
spójżcie na niemcy. 12.
Odpisz
10 sierpnia 2018, 10:27
@Misieeek04: tam w pi**u stron powinno być
Odpisz
25 czerwca 2015, 21:09
Co w tym śmiesznego? Tylko napisane
"seryjni mordercy z ...)
Odpisz
27 marca 2015, 14:50
Pewnie najpierw mówią "Sorry", a potem zabijają
Odpisz
27 marca 2015, 20:10
@Mati129: Sorry
Odpisz
27 marca 2015, 20:27
@Jejowicz2: Czy czuję, że jestem obserwowany?
Odpisz
27 marca 2015, 20:32
@Mati129: *Strzela*
Odpisz
27 marca 2015, 20:36
@Jejowicz2: *unika*
Odpisz
27 marca 2015, 21:12
@Mati129: *Strzela rakietą która namierza i ma celność 105%
Odpisz
27 marca 2015, 22:00
@Jejowicz2: Zachciało mi się pić
*idzie do kuchni i unika rakiety*
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:14
@Jejowicz2: Pomóc? :3
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:19
Ej USAball masz atomówkę
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:22
@Nieznany_analfabeta: to jest wybuch a nie bom...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:26
Bo to zdjęcie jak ona wybuchnie
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:28
Upuścił podczas podawania xD
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:32
@Nieznany_analfabeta: Czyli jednak żyje!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:33
Bo rzuciłem to na Rosję .-.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:35
@Nieznany_analfabeta: Dzięki!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:40
@Mati129: *daje cyganowi gruz*
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:05
Ratuj mnie
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:12
@Jejowicz2: ok *daje arsenał nuklearny*
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:27
*Atakuje Cygana bombami nuklearnymi*
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:04
@Jejowicz2: RĘCE DO GÓRY! STRZELAM!... a chyba że ci to przeszkadza to wtedy podbiję rząd polski.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 07:21
@Jejowicz2: gib żelazo
Odpisz
2 kwietnia 2015, 10:01
@Jejowicz2: Chcesz trochę husari lub tomehawk
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:43
@polandball1: Husaria plox
Odpisz
2 kwietnia 2015, 01:31
Niemcy są bliżej ;_;
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:44
Niemcy gorsi
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:50
a łotysze sie zabijają o zimnioki
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:40
Przepraszamy !
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:52
"Hi! How's your day going?"
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:02
@SebBro: You made my day! :D
(Dla niekumatych: Trevor to kanadyjczyk)
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:14
A co z Niemcami?2 razy więcej ;p
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:00
nie tak dużo, jak wejdziecie na wikipedie to Polska ma 22, a Ameryka 77 :)
Odpisz
26 lipca 2020, 13:14
@jama1997: nie dziwi mnie to
Odpisz
1 kwietnia 2015, 17:59
Nic dziwnego ze Niemcy i tak wygrywają, jak widzą swoje żony codziennie to wolą już wyjść zabić kogoś i posiedzieć w więzieniu XD
Odpisz
29 marca 2015, 20:30
Łotysz zabił 5 chłopow bo mu zimnioki ukradły.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:39
Ale zimnioków nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:37
WTF a Niemcy ???
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:35
Sorry, I must kill you.
Odpisz