Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

Edytowano - 4 października 2015, 16:51

pamietace jak mlodsi byli xDDDDDDDDD i kurde ten kacper jest młody a już w serialu lol ludzie mają pecha i będą mieć 30 lat i nawet w jednym serialu i pewnie nawet nie w 1 z dziesięciu ci nie wystąpi ;-;

Avatar Anonim7362616

2 kwietnia 2020, 12:43

Avatar
Rudy_Kruliczek

6 kwietnia 2015, 20:28

DAWNY UROK? Bo to taki antyczny serial, że jeszcze moja babcia go oglądała, gdy była w moim wieku...

Avatar FanNinjaKiwi222

23 maja 2016, 09:16

WUT.

Avatar Masellko

1 maja 2016, 07:47

Ja to oglądałem ale od 6/7 sezonu to wygląda tak kożuchowska się drze- tablet-tomek-kożuchowska się drze- kożuchowska się drze-telefon- kożuchowska się drze-ludwik- kożuchowska się drze-kuba- kożuchowska się drze

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 19:35

@KontoUsunięte: chyba orange

Avatar DiKarpio

17 maja 2015, 09:26

to ten serial miał kiedyś jakiś urok?

Avatar Henzej

28 marca 2015, 16:24

ten serial jest ch**owy...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar mistrz_lamorozcow

7 kwietnia 2015, 00:46

@Henzej: Raczej nie. Kiedyś był lepszy, ale... Ok, każdy woli inny rodzaj humoru, a takie pisanie "nie bo nie " jest głupie. Dlaczego? ://

Avatar JPsoldier

8 kwietnia 2015, 00:26

@Henzej: Gorzej...

Avatar domer5

6 kwietnia 2015, 23:56

ten serial pokazuje za**biscie idealna rodzinke, gdzie jest milosc, dbanie o siebie i przede wszystkim KASA!!!! no i tyle w temacie! czyli w skrocie to nie jest przecietny kowalski....

Avatar Sauron

7 kwietnia 2015, 18:06

@domer5: musisz mieć bardzo smutne życie, skoro tak uważasz. Tam jest tyle miłości co kot napłakał. Bachory z rodzinki to najgorsi gówniarze jakich widziałem. Rodzice też zresztą nie są lepsi.

PS. Rodzina może być też biedna, ale wciąż może się kochać.

Avatar domer5

11 kwietnia 2015, 13:25

@Sauron: nie no moze troche zle napisalem :) w tej rodzince jest pycha i pieniadz :) moze bedzie lepiej :) bynajmniej nie za bardzo pasuje to do wiekszosci rodzin w naszym kraju...

Avatar Znajomy22

7 kwietnia 2015, 14:01

Dziwię się, że nie ściąg li ten ''film'' z anteny.

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2015, 13:23

Trzy słowa, świat według kiepskich.

Avatar Mijak

7 kwietnia 2015, 11:12

Ech, nic nie rozumiecie.
To piękny zabieg artystyczny, dzięki któremu cały serial jest metaforą życia we współczesnym świecie.

Avatar OlkaFasolkaa

7 kwietnia 2015, 09:47

Nie tylko ty ;)

Avatar borixon

6 kwietnia 2015, 20:36

Lokowanie produktu zabija fabułę....

Avatar szakoszombatszehly

7 kwietnia 2015, 08:53

@borixon: przez to całe lokowanie produktu wszystkie seriale stają się
sztuczne

Avatar mistrz_lamorozcow

7 kwietnia 2015, 00:43

nie

Avatar darcus

6 kwietnia 2015, 19:18

Urok? A ten serial kiedykolwiek go posiadał? Bo jak dla mnie to zwykły chłam ustalający niemożliwe normy i dyskryminujący konkretnych członków rodzin.

Avatar WolfWolfyWolf

6 kwietnia 2015, 22:48

@darcus: rodzinka pl jest jak moja...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 kwietnia 2015, 22:38

Nie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ikony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka