Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 października 2015, 16:51
pamietace jak mlodsi byli xDDDDDDDDD i kurde ten kacper jest młody a już w serialu lol ludzie mają pecha i będą mieć 30 lat i nawet w jednym serialu i pewnie nawet nie w 1 z dziesięciu ci nie wystąpi ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2020, 12:43
@Predator_PL: co
Odpisz
6 kwietnia 2015, 20:28
DAWNY UROK? Bo to taki antyczny serial, że jeszcze moja babcia go oglądała, gdy była w moim wieku...
Odpisz
23 maja 2016, 09:16
WUT.
Odpisz
1 maja 2016, 07:47
Ja to oglądałem ale od 6/7 sezonu to wygląda tak kożuchowska się drze- tablet-tomek-kożuchowska się drze- kożuchowska się drze-telefon- kożuchowska się drze-ludwik- kożuchowska się drze-kuba- kożuchowska się drze
Odpisz
12 czerwca 2015, 19:35
@KontoUsunięte: chyba orange
Odpisz
17 maja 2015, 09:26
to ten serial miał kiedyś jakiś urok?
Odpisz
28 marca 2015, 16:24
ten serial jest ch**owy...
Odpisz
29 marca 2015, 11:16
@Henzej: co to.za serial? .... nie zabijać...khajit niewinny
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 18:06
@Henzej: Można dodać Trudne sprawy oraz resztę tych gównianych seriali emitowanych przez polską telewizję.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 20:01
@Isentor: do rzeczy
Odpisz
6 kwietnia 2015, 20:53
@wilsonXcuddyXhouse: Rodzinka.pl
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:05
@wilsonXcuddyXhouse: Rodzinka pl 2/10 nie polecam
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:43
@Flute: dzięki...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:48
@Henzej: ty jesteś ch**owy
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 23:00
@stefanpl: Ooooooooooooooo!Jakie hejty!.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 00:45
@Flute: Dlaczego? Na pewno lepszy niż gówna typu żony hollywood:)
Odpisz
7 kwietnia 2015, 00:46
@Henzej: Raczej nie. Kiedyś był lepszy, ale... Ok, każdy woli inny rodzaj humoru, a takie pisanie "nie bo nie " jest głupie. Dlaczego? ://
Odpisz
8 kwietnia 2015, 00:26
@Henzej: Gorzej...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 23:56
ten serial pokazuje za**biscie idealna rodzinke, gdzie jest milosc, dbanie o siebie i przede wszystkim KASA!!!! no i tyle w temacie! czyli w skrocie to nie jest przecietny kowalski....
Odpisz
7 kwietnia 2015, 18:06
@domer5: musisz mieć bardzo smutne życie, skoro tak uważasz. Tam jest tyle miłości co kot napłakał. Bachory z rodzinki to najgorsi gówniarze jakich widziałem. Rodzice też zresztą nie są lepsi.
PS. Rodzina może być też biedna, ale wciąż może się kochać.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:25
@Sauron: nie no moze troche zle napisalem :) w tej rodzince jest pycha i pieniadz :) moze bedzie lepiej :) bynajmniej nie za bardzo pasuje to do wiekszosci rodzin w naszym kraju...
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:01
Dziwię się, że nie ściąg li ten ''film'' z anteny.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:23
Trzy słowa, świat według kiepskich.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 11:12
Ech, nic nie rozumiecie.
To piękny zabieg artystyczny, dzięki któremu cały serial jest metaforą życia we współczesnym świecie.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 09:47
Nie tylko ty ;)
Odpisz
6 kwietnia 2015, 20:36
Lokowanie produktu zabija fabułę....
Odpisz
7 kwietnia 2015, 08:53
@borixon: przez to całe lokowanie produktu wszystkie seriale stają się
sztuczne
Odpisz
7 kwietnia 2015, 00:43
nie
Odpisz
6 kwietnia 2015, 19:18
Urok? A ten serial kiedykolwiek go posiadał? Bo jak dla mnie to zwykły chłam ustalający niemożliwe normy i dyskryminujący konkretnych członków rodzin.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:48
@darcus: rodzinka pl jest jak moja...
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 22:38
Nie.
Odpisz