Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2015, 19:56
To raczej dziewczynie ;-;
Odpisz
13 listopada 2019, 17:02
@kotul: Na jakiej zasadzie
Odpisz
9 lutego, 23:58
@kotul: mylisz się drogi nieznajomy
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:37
Przecież widać, że pudełko...
Odpisz
14 grudnia 2021, 20:14
@SurMix: śmiechłem do swojego komentarza po ponad 6 latach
Odpisz
7 marca 2022, 22:01
@SurMix: Gratuluję czy coś
Odpisz
8 marca 2022, 05:02
@Lajn_: dzięki znowu to zrobiłem
Odpisz
20 lipca 2023, 15:38
@SurMix: a teraz?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:24
Tylko szóstoklasiści wiedzą co jest w tajemniczym pudełku....
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:48
@Rander: ja jestem w 5 klasie, co tam było
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:07
@pawel4134: wypracowanie, troche swobodne
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:07
@pawel4134: ZA CO!
Odpisz
6 kwietnia 2015, 19:12
@pawel4134: Spokojnie, młody. Za co dostałeś te 20 łapek w dół? Cóż, dowiesz się w 6 klasie ;)
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:54
-.-
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:56
MAM WIĘCEJ W DÓŁ NIŻ W GÓRĘ!
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:11
@pawel4134: Nie załamuj się, ja ci dałam w górę, na pocieszenie :)
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:32
100 mi jest potrzebne :-(
Odpisz
6 kwietnia 2015, 22:39
@pawel4134: A mi potrzebny jest czerwony pasek na koniec roku.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 10:38
@Rander: gówniane opowiadanie
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:02
a moja siostra go ma :-)
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:01
@gabrysiek: sciągacz imienia!
Odpisz
30 kwietnia 2015, 19:16
@Rander: 28 maja wyniki xD
co miałeś z próbnych ?
ja 33 ,32 , 34 .
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:08
@Bestever11: Nie pisałem tego... jestem w 2 gim.
Odpisz
1 maja 2015, 17:30
@Rander: mhm a co miałeś w 6 kl z próbnych (tak ok. jak nie pamiętasz )
Odpisz
1 maja 2015, 19:25
@Bestever11: Opisać lekture czy coś takiego.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:47
Gówno xDD
Odpisz
6 kwietnia 2015, 19:53
Coś ci wypadło.......................
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:07
I ten avatar, po prostu pasuje :).
Odpisz
7 kwietnia 2015, 12:08
tak pisiont groszy z kieszonki.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:53
Wyciągneła gumowe je**dło
Odpisz
7 kwietnia 2015, 08:25
@syrenaman: Niee, Dawid Podsiadło!
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 21:51
zabawkę mamusi...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:40
Tak do dziecka mówić ?!
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:26
tatusia
Odpisz
6 kwietnia 2015, 18:10
móżg
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:14
Wibratora.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:43
dildo
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:02
Gówno...
Odpisz