Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2015, 19:07
to totalna ściema,tylko reklama, chwyt marketingowy, że niby jak mają potem taki alkohol z ciała łapać do butelek i to bez uronienia kropli? niemożliwe:P
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:31
@mamw22: do miski w której stoji.
Odpisz
2 lipca 2018, 14:48
stoi*
Odpisz
21 lipca 2015, 21:14
Ta... A ja jestem ksiądz Natanek.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 21:10
taaa, jasne
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:17
mam pić czyjeś bakterie?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:27
@ALKATRAZ: no Jasne... Wszystkie bakterie przeżyją w 40% roztworze etanolu wszystkie
Odpisz
6 kwietnia 2015, 12:50
@ALKATRAZ: Tobie nawet nikt nie da alkocholu.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 13:16
Za to tobie każdy chętnie dałby słownik ortograficzny :)
Alkoholu kolego, nie "alkocholu"
Odpisz
6 kwietnia 2015, 15:58
@Volny: Jeden ch*j świrze :D
Odpisz
6 kwietnia 2015, 16:11
Awansowałem na świra, dzisiaj jest dobry dzień
Odpisz
6 kwietnia 2015, 16:31
@Volny: Może za dużo wypił
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:43
dobrze że nie biust derpiny. nie chciałbym pić wódki z drewnem
(bo to decha badum tsss)
Odpisz
6 kwietnia 2015, 11:04
@PanSowa12: whisky powinno mieć w sobie aromat drewna ..
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 09:05
A co jak żadna się nie umyła? D:
Odpisz
29 marca 2015, 09:23
To czuć więcej cycków.
Odpisz
29 marca 2015, 14:43
D:
Odpisz
6 kwietnia 2015, 00:38
Lepsza brudna whisky z cyckow niz z <tu wstaw co zechcesz>
Odpisz
6 kwietnia 2015, 08:35
@Bartasus1: niż czysta z d**y
Odpisz
6 kwietnia 2015, 00:54
Trochę niehigieniczne...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 01:50
Ponoć alkohol dobrze dezynfekuje
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:25
A skąd pewność, że nie były w Dubaju?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:15
Pewnie ma plastikowy posmak :x
Odpisz
5 kwietnia 2015, 22:52
@Mermeros: bardziej sylikonowy
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:06
@thepolishguy: Zmień nick... nie pasuje do ciebie...
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 21:12
whisky czy olej mi nie robi różnicy dziewczyna zawsze będzie mokra
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:07
Wole kubusia
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:07
Pewnie drogie...
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:06
Napój bogów....
Odpisz
30 marca 2015, 07:44
Daj pan cały zapas.
Odpisz
29 marca 2015, 10:12
Piłbym...
Odpisz