Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikatrix

1 maja 2017, 16:24

Avatar ipencjaseko

28 kwietnia 2020, 21:46

@Mikatrix: dobze o ile se nie spuźniłem i już cie nie ma

Avatar szyszynka

11 sierpnia 2021, 00:26

@ipencjaseko: coś tak czuję że się spóźniłeś

Avatar Filipsss

29 grudnia 2017, 13:57

młody chodzi do szkoły więc 7 godzin jednego dnia zabiera+czas na odrobienie lekcji więc czas to tak średnio
dorosły z kasą to zależy jaka praca
a emerytury wielkie jakieś nie są

Avatar Boberek00

14 kwietnia 2016, 20:51

Jeżeli miało mnie urazić to coś nie wyszło

Avatar kolkav5

17 września 2015, 20:12

Bylooo

Avatar albatrosia

5 kwietnia 2015, 09:20

ja mam 0 friends i boys (nie girls, bo sama jestem)...

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 18:38

skąd ja to znam...

Avatar KotPrezesa112

4 kwietnia 2015, 09:50

było tylko że po polsku i bez you

Avatar MruczekV

4 kwietnia 2015, 11:01

@KotPrezesa112: No właśnie, bez, a teraz jest z.

Avatar Dracolih

30 marca 2015, 11:48

Skoro z tego obrazka wynika że nie mam dziewczyny (niestety ;-;) to nie powinienem mieć dużo kasy ? :d

Avatar darcus

3 kwietnia 2015, 19:13

@Dracolih: Zero odjąć zero to ciągle zero.

Avatar Dracolih

4 kwietnia 2015, 09:44

@darcus: czyli jednak nie jestem sam :D

Avatar wojtun

29 marca 2015, 17:01

tyle że emeryci nie maja duzo kasy. Co prawda emerytura, ale w porównaniu do poprzedniego obrazka powinni miec okolo pol paska.Ale pomysł dobry :)

Avatar jacek1s

29 marca 2015, 17:31

@wojtun: Kto powiedział, że nie można sobie odkładać np. 100 zł żeby mieć na starość? Przecież przez 40 lat uzbierało by się bardzo dużo pieniędzy, poza tym jeszcze z emerytury by dochodziło, mało ale zawsze by coś dochodziło, poza tym nie każda osoba starsza musi nie mieć energii i być warzywem, znam bardzo dużo staruszków chodzących na siłownię, biegających i prowadzących aktywne życie.

Avatar wojtun

29 marca 2015, 17:35

@jacek1s: jak odkladal to pewnie, ale kto powiedzial ze to robil?
i kto powiedzial, ze tego nie robil? :)

Avatar
Captain_0bvious

29 marca 2015, 19:10

@wojtun: Bo te statystyki omijają Polskę szerokim łukiem

Avatar MruczekV

29 marca 2015, 22:14

Poza ostatnim okienkiem :v

Avatar zziomus

3 kwietnia 2015, 19:05

@jacek1s: moja babcia zbiera jagody w lesie to tez sie liczy do aktywności?

Avatar misko02

3 kwietnia 2015, 19:09

@jacek1s: Sobie wyobrażam teraz staruszka 80 lat z łapami jak pudzian i podnosi pół tony xd

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 20:42

@jacek1s: Pewnie w Simsach ;__;

Avatar pierdzioh

3 kwietnia 2015, 20:33

chwila czy old i you tworzą jakąś wiadomość xD tu dla którzy nie kumają xD "wszyscy kumają xD oldyou

Avatar DeadExtreme

3 kwietnia 2015, 20:21

Lol... Ja mam dwie dziewczyny.
Choć jedna jest trochę słabsza...

Avatar DanateDMC

3 kwietnia 2015, 19:16

A co jeśli ja mam dziewczynę? I powody aby żyć? I kasę?

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2015, 19:27

@DanateDMC: Nie kłam. Masz internet.

Avatar DanateDMC

3 kwietnia 2015, 19:50

I to jest właśnie magia internetu... 90% facetów w nim uważa że tylko kawalerzy tu są...

Avatar loloja

3 kwietnia 2015, 19:50

akurat czasu mam dużo z pieniądzami tak samo może energi nie mam zbyt wiele ale mam przyjaciół

Avatar adampolska

30 marca 2015, 07:20

;-;

Avatar kotouakk

29 marca 2015, 22:56

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Jeszcze jak

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka