Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2015, 23:25
Świetny pomysł, tylko nie będę wtedy wiedział które Gotham mnie potrzebuje.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 18:05
@Batman75: twoje gotham (miasto) strzeli z reflektora dziecko (gotham) strzeli rykiem.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 21:08
do tego przyklejcie do lampki nocnej papierowego nietoperza. wystarczy, że zapalicie i bam! sygnał batmana!
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 13:03
"Nadajmy dziecku dziwne imię, najlepiej Vanessa, Kewin lub Andżelika, z pewnością będzie lubiane w szkole i nie będzie wyszydzane." ~ Kobieta z nizin społecznych.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:09
@figaro19: Zapomniałeś o Brajanie, koniecznie przez "j"
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:15
@figaro19: dajcie mu na imie Goku. Goku cię potrzebuje! O kur już lece *leci*
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:32
@figaro19: Masz jakąś dziwną szkołę skoro tak się dzieje...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:43
@figaro19: Słusznie zauważyłeś- najczęściej ludzie z nizin nadają te durne, angielskie imiona ^-^
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:47
Ejjj... moja siostra ma na imię Angelika ;__;
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 13:49
(kursywa)najczęściej(koniec kursywy)
edit:
Akurat Andżelika jeszcze nie jest taka zła. Ale jak widzę Martiny to coś mnie ściska.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:49
@figaro19: nie zapomnę jak dostaliśmy do grupy dziecko o imieniu Jessica i jedna z dziewczynek przyszła się spytać "Co to jest Jessica?" bo słyszała jak ją wołamy, ale nie wiedziała o co nam chodzi.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 16:49
@figaro19: Mój kuzyn ma na imię Kewin xD U mnie nie śmieją się z angielskich imion, ale sporo nie brzmi fajnie szczególnie jak nie są poprawnie zapisywane ;__;
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:25
Kurde :/ Moje nazywa się new york :/
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:47
Chciałabym, ale już nazwałam syna Metropolis.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:10
@arki316: Ja nazwałem mojego syna Krypton... :v
Odpisz