Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Batman75

10 kwietnia 2015, 23:25

Świetny pomysł, tylko nie będę wtedy wiedział które Gotham mnie potrzebuje.

Avatar jakub17

11 kwietnia 2015, 18:05

@Batman75: twoje gotham (miasto) strzeli z reflektora dziecko (gotham) strzeli rykiem.

Avatar albatrosia

6 kwietnia 2015, 21:08

do tego przyklejcie do lampki nocnej papierowego nietoperza. wystarczy, że zapalicie i bam! sygnał batmana!

Avatar figaro19

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 13:03

"Nadajmy dziecku dziwne imię, najlepiej Vanessa, Kewin lub Andżelika, z pewnością będzie lubiane w szkole i nie będzie wyszydzane." ~ Kobieta z nizin społecznych.

Avatar PewnySiebieUkeThranduil

4 kwietnia 2015, 13:09

@figaro19: Zapomniałeś o Brajanie, koniecznie przez "j"

Avatar
Deszcz

4 kwietnia 2015, 13:15

@figaro19: dajcie mu na imie Goku. Goku cię potrzebuje! O kur już lece *leci*

Avatar AdiXiks

4 kwietnia 2015, 13:32

@figaro19: Masz jakąś dziwną szkołę skoro tak się dzieje...

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:43

@figaro19: Słusznie zauważyłeś- najczęściej ludzie z nizin nadają te durne, angielskie imiona ^-^

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:47

Ejjj... moja siostra ma na imię Angelika ;__;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 13:49

(kursywa)najczęściej(koniec kursywy)
edit:
Akurat Andżelika jeszcze nie jest taka zła. Ale jak widzę Martiny to coś mnie ściska.

Avatar arki316

4 kwietnia 2015, 13:49

@figaro19: nie zapomnę jak dostaliśmy do grupy dziecko o imieniu Jessica i jedna z dziewczynek przyszła się spytać "Co to jest Jessica?" bo słyszała jak ją wołamy, ale nie wiedziała o co nam chodzi.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 16:49

@figaro19: Mój kuzyn ma na imię Kewin xD U mnie nie śmieją się z angielskich imion, ale sporo nie brzmi fajnie szczególnie jak nie są poprawnie zapisywane ;__;

Avatar Lacoste

4 kwietnia 2015, 14:25

Kurde :/ Moje nazywa się new york :/

Avatar arki316

4 kwietnia 2015, 13:47

Chciałabym, ale już nazwałam syna Metropolis.

Avatar Zoroark

4 kwietnia 2015, 14:10

@arki316: Ja nazwałem mojego syna Krypton... :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fergus

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka