Jak nastolatkowie się zabezpieczają?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2023, 13:52
Niech patrzą
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:26
Najlepsze zabezpieczenie to byc brzydkim. Ja na ten przyklad jestem bezpieczny.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:50
Nie byłabym taka pewna, a co jak zgaśnie światło?
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 16:00
@arki316: Jak zgaśnie światło to jak brzydką osobę znajdą?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 00:30
Nie słyszałeś o "worek na głowę i za Ojczyznę!"?
Nigdy nie jesteś bezpieczny ;]
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:09
Witam w klubie brzydkich ._.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 12:15
czemu mam wrazenie ze 100% akietowanych to blondynki
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 16:38
ankietowanych* wrażenie*
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:29
Najlepsze jest tłumaczenie: "Planowaliśmy te dziecko ze skarbem"
Spoko ,tylko że wątpię aby ktokolwiek planował dziecko np. w sylwestra
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:54
@lelek: Nie jestem w stanie przypomnieć sobie ani jednego znajomego, który nie "planowałby" dzieci w inny niż wymieniony przez ciebie sposób. Wszyscy jak jeden mąż wpadli (niektórzy nawet dwa razy) a potem wymyślali głupie wymówki typu "od dawna to planowaliśmy" (serio, bo znacie się rok i wynajmujecie pokój we wspólnocie studenckiej, a do ślubu mieliście 15miesięcy -człowiek miałby ochotę odpowiedzieć chamsko i skonfrontować ich z rzeczywistością).
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:39
Poziom cebulactwa w tym kraju jest katastrofalny
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:46
@Arald98: Interesujące. Powiedz więcej :v
Odpisz