Jest pewna różnica między chamstwem a żartem, ten facet jej nie widzi. Daj minusa jeśli i ty nie widzisz tej różnicy, ale najpierw zastanów się jak bardzo bawiłby cię dowcip w stylu "twoja matka nie żyje, przewróciła się na ulicy bo miała niewykrytego tętniaka na mózgu"
nie bardzo. Mnie ktoś kiedyś taki "żarcik" zrobił. Spytał czy wolę swojego psa martwego czy żywego. Najpierw byłam w szoku, a kiedy mój pies przybiegł na wołanie to byłam wściekła na kolesia za takie granie na moich uczuciach. Nie wiem czemu, ale z jakiegoś powodu wizja mojego martwego psa nie była ani trochę zabawna. Może ja nie mam poczucia humoru, ale nie śmieszą mnie martwi członkowie rodziny czy przyjaciele.
No cóż, może gdyby np. mąż mi powiedział, że ktoś nie żyje a ta osoba wyszłaby zza ściany udając trupa z "Walking dead" to by mnie to bawiło, ale wyobrażasz sobie usłyszeć coś takiego na ulicy gdy nie jesteś tego w stanie sprawdzić. Naprawdę przez chwilę wszystko ci zamiera i świat staje w miejscu na dźwięk takich słów. To nie jest przyjemne
@arki316: Gdybym dowiedział, że ktoś z mojej rodziny nie żyje, przychodzę do domu, a jego niema, ale potem ten "martwy" wyskakuje z szafy i krzyczy niespodzianka, albo udaje ducha, to byłoby śmieszne
@MruczekV: może, ale jak tak czytam tę wypowiedź chłopaka i to "chcę wszystko wyjaśnić" to wydaje mi się, że tłumaczy się winny. Gdyby to ona go zdradziła, to co on miałby jej wyjaśniać? ale to tylko takie moje przemyślenia...
@MruczekV: Dlaczego panuje powszechny osąd w tych internetach, że jak facet zrywa z kobietą to ona na pewno go zdradziła? A nawet gdyby, to są siebie warci. Gość jest zwykłym lujem, skoro tak zrobił.
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2015, 11:28
Jest pewna różnica między chamstwem a żartem, ten facet jej nie widzi. Daj minusa jeśli i ty nie widzisz tej różnicy, ale najpierw zastanów się jak bardzo bawiłby cię dowcip w stylu "twoja matka nie żyje, przewróciła się na ulicy bo miała niewykrytego tętniaka na mózgu"
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:06
@arki316: Ale potem się cieszysz, że jednak żyje
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:44
@arki316: nie wiadomo za co ją zostawił, może zasłużyła sobie na taki żart... nie wiesz, czy nie zabiła mu matki :P
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:31
nie bardzo. Mnie ktoś kiedyś taki "żarcik" zrobił. Spytał czy wolę swojego psa martwego czy żywego. Najpierw byłam w szoku, a kiedy mój pies przybiegł na wołanie to byłam wściekła na kolesia za takie granie na moich uczuciach. Nie wiem czemu, ale z jakiegoś powodu wizja mojego martwego psa nie była ani trochę zabawna. Może ja nie mam poczucia humoru, ale nie śmieszą mnie martwi członkowie rodziny czy przyjaciele.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:36
@arki316: Zależy jak to zorganizujesz, czy "martwa" osoba bierze e tym udział i trzeba dobrze wybrać cel żartu.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:52
No cóż, może gdyby np. mąż mi powiedział, że ktoś nie żyje a ta osoba wyszłaby zza ściany udając trupa z "Walking dead" to by mnie to bawiło, ale wyobrażasz sobie usłyszeć coś takiego na ulicy gdy nie jesteś tego w stanie sprawdzić. Naprawdę przez chwilę wszystko ci zamiera i świat staje w miejscu na dźwięk takich słów. To nie jest przyjemne
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:17
@arki316: Gdybym dowiedział, że ktoś z mojej rodziny nie żyje, przychodzę do domu, a jego niema, ale potem ten "martwy" wyskakuje z szafy i krzyczy niespodzianka, albo udaje ducha, to byłoby śmieszne
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:19
Albo gdyby moi przyjaciele dobrze zorganizowali pranka i wmówiliby mi, że to ja nie żyję
Odpisz
2 kwietnia 2015, 21:16
no fakt, to by było dla mnie zabawne,ale potem byłabym zawiedziona gdyby mi powiedzieli, że to żart
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:00
To już chyba trochę za bardzo chamskie
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:57
@martino1020: Może wcześniej go zdradziła, albo coś, w takim razie nie szkoda jej.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:33
@MruczekV: może, ale jak tak czytam tę wypowiedź chłopaka i to "chcę wszystko wyjaśnić" to wydaje mi się, że tłumaczy się winny. Gdyby to ona go zdradziła, to co on miałby jej wyjaśniać? ale to tylko takie moje przemyślenia...
Odpisz
2 kwietnia 2015, 15:05
@MruczekV: Oczywiście. Zdradziła go, po czym napisała, że go kocha. Jasne.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 15:07
@darcus: Bo chciała do niego wrócić po zdradzie?
Odpisz
2 kwietnia 2015, 15:11
@MruczekV: Dlaczego panuje powszechny osąd w tych internetach, że jak facet zrywa z kobietą to ona na pewno go zdradziła? A nawet gdyby, to są siebie warci. Gość jest zwykłym lujem, skoro tak zrobił.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:31
*poturbowany trollface* ba dum tsss
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:08
troche hamskie troche śmieszne ale i tak dobre
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:46
pomysłowe
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:26
hahaha XD
ale przeholował ... tak się nie robi
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:25
Są ku*wa pewne granice....
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:50
Ale idiota.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:45
"ty zje**ny penisie" xD
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:38
nie ma to jak screen z rozmowy GG (y) bo ktoś tego dzisiaj używa :v
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2015, 11:39
@Darwineek: A żebyś wiedział, że tak
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:42
@Darwineek: takie info na przyszłość. GG jest dalej używane przez wiele ludzi... Sama używam GG więc bajlando.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:36
Ale to juz było... Jakoś rok temu...
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:30
rozumiem że to chamskie, ale ta dziewczyna też się idiotycznie, niekultularnie zachowała ;D
Odpisz
1 kwietnia 2015, 16:07
Miszcz!
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:23
A teraz wyobraźmy sobie dziewczynę robiącą coś podobnego i reakcję ludzi.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:51
@Omeg12: niech zgadnę: suka?
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2015, 19:18
@Omeg12: No to miszczyni :D Ale i tak nie popieram takiego zachowanie ponieważ jest strasznie chamskie
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:19
Dobrze że ją zostawił, nie wie nawet jak się pisze ch*j.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:16
W 1 kwiecień jest odpust na wszystkie żarty.I tak, lepsze to niż profesjonalne techniki żartu :)
Odpisz