Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2017, 13:09
O co chodzi?
Odpisz
30 kwietnia 2019, 12:58
@pawlikok: też się zastanawiam
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:17
@PanDyrektor: w pudełku jest baranek bo "Mały Książę"
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:16
@Marst46: A ile ci wyszło w skali tego rajdu? Mi 13,5 :D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:20
@CzestochowaBall: mi chyba tez
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:46
@CzestochowaBall: Tak, 13,5 to prawidłowy wynik.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:46
@CzestochowaBall: A ile ci wyszło za te SMS-y?
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:47
@kubage123: 7,20 zł ;)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:58
@kuboskixd: Mi 6,40 :v
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2015, 12:29
@kubage123: co ku*wa! mi wyszło 12,5 ( w rajdzie )
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:23
@deadxp: czyli źle :P
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:04
@TheHunterMikiPL: witaj w drużynie przegranych...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 23:50
@CzestochowaBall: Jakby co, to mój brat pisał i chciał żebym mu sprawdził pare zadań...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 08:10
@kubage123: chyba cos przekreciles z bratem
Odpisz
4 kwietnia 2015, 23:47
Tiaaaa...... Nie wiedziałem co napisać...
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2015, 11:09
nie rozumiem .-. niech jakiś 6 klasista mi wytłumaczy
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:11
@Mirek01: Jednym z zadań było napisać opowiadanie o magicznym pudełku
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:22
@CzestochowaBall: A myślałem że nie wszyscy będą mieć to zadanie :d
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:45
@CzestochowaBall: *tajemniczym pudełku
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:37
@miki315: Racja. Dzięki za poprawę
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:13
@CzestochowaBall: Ja nie toleruję Grammar Nazi
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:16
@miki315: Jak się czepiają najmniejszych błędów to ja też :P
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:04
@CzestochowaBall: tsaa...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:29
Chciałbym wiedzieć o co tutaj chodzi ale wynika z tego że jestem za stary ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:32
@miksor: Na teście z polaka było zadanie żeby napisać opowiadanie o Tajemniczym Pudełku.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:36
Dobrze że ja nie miałem w szóstej klasie takiego dziwnego testu. ;P
Odpisz
1 kwietnia 2015, 20:37
@miksor: I tak był bardzo łatwy.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:10
Ten test nie był łatwy. On był ku*esko banalny
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:12
@miki315: Jeszcze bardziej niż ku*ewsko banalny.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 21:21
też dziś pisałaś : D
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:22
@kawtkawt: Nom :D
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 21:29
@kawtkawt: Ja rok temu tez mialem banalny test i wypracowanie musialem napisać historię udowadniajaca ze dwie glowy to nie jedna. Mialem 39/40
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 21:29
a wiedziałeś kto był lepszy w pojedynku na realistyczny obraz?
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:53
@Exguttor3: wiedziałaŚ*
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:00
@Exguttor3: Nie pamiętam, żeby było takie zadanie.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:07
co napisałeś? :D
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:08
@Meuflagiator2000: W tym zadaniu o Tajemniczym Pudełku? PS. Napisałaś*
Odpisz
1 kwietnia 2015, 22:14
@Exguttor3: ten co namalował firanki
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 22:34
@Exguttor3: Dobra już pamiętam xD ten co zasłony namalował :D
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:23
na onecie są odpowiedzi :d wykonałem obliczenie 4 polak 5 matma :> 4ever kujon :D i takim się kocham... dobra gówno prawda nie uczyłem się ._.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:24
@Meuflagiator2000: ._.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:27
jestem dziwny.. nauczyłeś się kiedyś całego wiersza gdy ktoś w pobliżu cb słucha the voice of pulend? :dd ja tak
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2015, 23:28
@Meuflagiator2000: Ja nie xD A nie uczyłeś się kiedyś na coś, czego nie umiesz za dobrze a a i tak dostałeś piątkę? Ja tak. PS. Nauczyłaś. Jestem dziewczyną.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:32
quwa wiem xD ale przyzwyczaiłem się....btw tak... sprawdzian 6 klasisty..
Odpisz
1 kwietnia 2015, 23:34
@Meuflagiator2000: Ten z angola był banalny. Ogólnie to było łatwiejsze niż próbny.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 09:51
Tak.. dlatego że próbne każą twojej podświadomości uczyć się ze "strachu"
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:48
potfiehdzam
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:32
zeuksis był gorszy a lepszy chyba parranizjonas czy jakoś tak w tym co malowali obrazy ptak pieprznął w obraz winogron a zeuksis chciał odsłonić namalowaną kotarę
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:11
@miki315: popieram
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:35
Ja przy 3 zadaniu miałem (oprócz tego słuchania) cały sprawdzian :P
Odpisz
3 kwietnia 2015, 11:14
@TheHunterMikiPL: To prawda (o ile cokolwiek na tej stronie to prawda).
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:33
@miki315: nie to zmyślone wszystko
no ptak się może nabrać na namalowane winogrona ale człowiek an kotarę??
Odpisz
4 kwietnia 2015, 00:02
Kuźwa...
Ja 3 dni temu pisałem o tajemniczym pudełku całe 16 linijek na tym teście ._. I szczerze mówiąc fajnie się to pisało.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 17:40
Napisze moje opowiadanie (ch**owe jest):
Dawno dawno temu, żył czarodziej imieniem Zanzibar, pewnego dnia postanowił wykuć w kużni piekieł wielkie tytanowe pudełko.
Wystawił je przed swój zamek i poszedł do wszystkich królestw głosić: "Kto przyjdzie do mego domu, tego życie się odmieni!". Nie minął miesiąc a przed domem Zanzibara ustawiły się tłumy. Widząc to czarodziej wszedł na najwyższą basztę i rzekł: "Kto napisze na kartce pragnienie, i wrzuci do pudełka, prośba jego będzie wysłuchana". Kiedy pudełko się zapełniło, Zanzibar wszedł na tę samą basztę i powiedział: "Żartowałem!" P.S. jeśli są błędy to sorry, ale nie chcę mi się sprawdzać. ;P
Odpisz
2 kwietnia 2015, 20:55
@krzysiuwoj: ... to nei była nawet połowa wyznaczonego miejsca....
Odpisz
2 kwietnia 2015, 21:32
@TheHunterMikiPL: Nie pamiętam całego, wydłużałem to jakoś.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:28
@krzysiuwoj: wgl. to zmień awatara bo tylko debile mają takie avki :/
Odpisz
4 kwietnia 2015, 17:57
@TheHunterMikiPL: Sam go stworzyłem! A poza tym, ty nie masz.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:10
Ja miałem sen, że w pudełku ganiała mnie gigantyczna marionetka z FNAF'a :D Test banalny. Pani Wanda musi kupić 7 worków ziemi.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:14
O kurde, a ja policzyłam 11... ups.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:29
cholercia ja tez...
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:45
Wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem od początku!
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:48
ja o tym pisałem o fnafie XD
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:59
Ja mam 100% z matmy, ale mojemu koledze wyszło: 90 worków, 160 km i 45 zł :D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:13
@tolkowski: mojemu koledze wyszło 3500km :D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:23
7.20 za sms-y ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:27
łatwy test popieram
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:28
a km ile? mi wyszło 12,5
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:30
@andi12345: lol a zwłaszcza że na tydzień XD
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:15
@TheHunterMikiPL: km 13,5 :/
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:57
Mi wyszło 7 a dałem 6 Za**biście ku*wa
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:37
a nie 5 :/
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:58
Test był mega prosty :D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:16
@tolkowski: sprawdziłem teraz odpowiedzi w necie i mi wyszło że 100 % mam dobrze .-.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 16:20
@Egzi01: Ze wszystkiego? Ja najpewniej będę miał 100% z polaka 100% z matmy i braknie mi 1 pkt do maksa z angielskiego, a zwolniony nie byłem ;)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:35
@tolkowski: zgadzam się ,ale dla osób bezmózgich nie
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:34
miałem wczoraj i był nawet łatwy
Odpisz
2 kwietnia 2015, 16:53
3 małe kotki wydające dziwne dźwięki. ;-;
Odpisz
2 kwietnia 2015, 16:35
Ziemniak XD
Odpisz
2 kwietnia 2015, 16:27
Jestem szóstoklasistą i wiem o co chodzi tylko dzięki komentarzom. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają laureata z olimpiady i nie musieli pisać tego testu ;)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 21:59
@Kolikon: Ja również jestem szóstoklasistą, ale mieszkam za granicą i tu nie ma takich testów .-.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 16:09
Ja dałam że w pudełku jest bomba
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:09
Mi zabrakło miejsca na zakończenie. Tak się rozpisałem :D
Odpisz
2 kwietnia 2015, 11:48
@CzestochowaBall: Nie przewidzieli, że ktoś dostanie takiej weny. ;)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 14:37
@CzestochowaBall: Miałem tak samo xD.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 15:59
@Jakubek0703: Ja na koniec musiałem streszczenie zrobić xD
Odpisz