memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 kwietnia 2015, 22:14
I ten tytuł ;-; "wnemtrza [...]"
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:16
wnomenteża
2 kwietnia 2015, 22:19
Numidium
4 kwietnia 2015, 08:52
Ciastka
4 kwietnia 2015, 10:34
Apokryf
4 kwietnia 2015, 11:32
yyy rurkowce
4 kwietnia 2015, 12:39
@niechcemisie: Waabajack
29 czerwca 2015, 00:01
Miraak
29 czerwca 2015, 09:27
@SharpNeedle: Sovngard
31 grudnia 2016, 19:26
@SharpNeedle: Małe dzieci
4 kwietnia 2015, 23:28
Ale fajne
2 kwietnia 2015, 22:30
Było
4 kwietnia 2015, 11:02
LINK?
4 kwietnia 2015, 11:06
@cezarybartosiewicz: nie
4 kwietnia 2015, 21:26
@cezarybartosiewicz: proszę bardzo
4 kwietnia 2015, 21:48
@thekadi: dzięki
4 kwietnia 2015, 13:56
pokemony to szans . . . . . . mam pudło na hejty [__________]
4 kwietnia 2015, 15:24
@WolfWolfyWolf: Nie wiem co to jest szans ale masz tu hejta.
5 kwietnia 2015, 22:18
@Daniu206: autokorekto mnie bijo
3 kwietnia 2015, 00:14
Są nawet dziewczęta do towarzystwa ^.^
@mozaj: *lenny face*
4 kwietnia 2015, 11:38
@ktos1346: Sądzisz że pikaczu nadużywa tam żelaznego ogona :3 ?
4 kwietnia 2015, 14:14
@mozaj: może...
4 kwietnia 2015, 12:46
Jeżeli wnętrza pokeballi by tak wyglądały wątpię, że pokemony chciały by wychodzić.
Na jednym z nich jest napis "made in China"...
4 kwietnia 2015, 09:26
Mieszkałbym
4 kwietnia 2015, 09:21
Ja ogladalem filmik na yt, gdzie byly pokazane wnetrza pokebolli i wcale tak nie wygladaly
3 kwietnia 2015, 09:20
*Cotton Candy Princess pojawił się!* *Cotton Candy Princess używa na siebie Ultra Pokeball!* *Cotton Candy Princess została złapana!* :P
4 kwietnia 2015, 09:05
@Yashire: *deszcz umieścił Cottoc Candy Princess w Box 2*
4 kwietnia 2015, 07:51
Ja kiedyś miałam pokeballa. To była taka pułapka. Się go otwierało, był taki dzyndzel który trzeba było ruszyć palcem i pokeball się zatrzaskiwał trzymając boleśnie palca ;p
4 kwietnia 2015, 07:53
gdzie kupiłaś?
4 kwietnia 2015, 08:44
@Tymoslaw0: Dostałam na urodziny, ale sprawdź na allegro albo na ebayu, może będzie :D
4 kwietnia 2015, 08:48
Okej, dzięki :D
4 kwietnia 2015, 09:04
też miałem. chce kupić nowego.
4 kwietnia 2015, 08:53
Fajne :)
4 kwietnia 2015, 06:42
a skąd oni to wiedzą? może są jeszcze inne piętra?
@Smashrum: HAHA dobre pytanie :D
3 kwietnia 2015, 02:26
Czy ktoś może mnie wsadzić do pokeball?
3 kwietnia 2015, 02:57
@kacperek2417: *Deadkiler używa: pokeball* *dziki lucario został złapany* well that was easy.
3 kwietnia 2015, 13:17
Dzięki, teraz na zawsze wrzuć mnie do boxa.
3 kwietnia 2015, 01:10
Made in china w jednem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2015, 22:14
I ten tytuł ;-;
"wnemtrza [...]"
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:16
wnomenteża
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:19
Numidium
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:52
Ciastka
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:34
Apokryf
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:32
yyy rurkowce
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:39
@niechcemisie: Waabajack
Odpisz
29 czerwca 2015, 00:01
Miraak
Odpisz
29 czerwca 2015, 09:27
@SharpNeedle: Sovngard
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:26
@SharpNeedle: Małe dzieci
Odpisz
4 kwietnia 2015, 23:28
Ale fajne
Odpisz
2 kwietnia 2015, 22:30
Było
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:02
LINK?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:06
@cezarybartosiewicz: nie
Odpisz
4 kwietnia 2015, 21:26
@cezarybartosiewicz: proszę bardzo
Odpisz
4 kwietnia 2015, 21:48
@thekadi: dzięki
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:56
pokemony to szans
.
.
.
.
.
.
mam pudło na hejty [__________]
Odpisz
4 kwietnia 2015, 15:24
@WolfWolfyWolf: Nie wiem co to jest szans ale masz tu hejta.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 22:18
@Daniu206: autokorekto mnie bijo
Odpisz
3 kwietnia 2015, 00:14
Są nawet dziewczęta do towarzystwa ^.^
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:52
@mozaj: *lenny face*
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:38
@ktos1346: Sądzisz że pikaczu nadużywa tam żelaznego ogona :3 ?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:14
@mozaj: może...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:46
Jeżeli wnętrza pokeballi by tak wyglądały wątpię, że pokemony chciały by wychodzić.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 10:34
Na jednym z nich jest napis "made in China"...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:26
Mieszkałbym
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:21
Ja ogladalem filmik na yt, gdzie byly pokazane wnetrza pokebolli i wcale tak nie wygladaly
Odpisz
3 kwietnia 2015, 09:20
*Cotton Candy Princess pojawił się!*
*Cotton Candy Princess używa na siebie Ultra Pokeball!*
*Cotton Candy Princess została złapana!*
:P
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:05
@Yashire: *deszcz umieścił Cottoc Candy Princess w Box 2*
Odpisz
4 kwietnia 2015, 07:51
Ja kiedyś miałam pokeballa. To była taka pułapka. Się go otwierało, był taki dzyndzel który trzeba było ruszyć palcem i pokeball się zatrzaskiwał trzymając boleśnie palca ;p
Odpisz
4 kwietnia 2015, 07:53
gdzie kupiłaś?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:44
@Tymoslaw0: Dostałam na urodziny, ale sprawdź na allegro albo na ebayu, może będzie :D
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:48
Okej, dzięki :D
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:04
też miałem. chce kupić nowego.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:53
Fajne :)
Odpisz
4 kwietnia 2015, 06:42
a skąd oni to wiedzą? może są jeszcze inne piętra?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 07:53
@Smashrum: HAHA dobre pytanie :D
Odpisz
3 kwietnia 2015, 02:26
Czy ktoś może mnie wsadzić do pokeball?
Odpisz
3 kwietnia 2015, 02:57
@kacperek2417: *Deadkiler używa: pokeball*
*dziki lucario został złapany*
well that was easy.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 13:17
Dzięki, teraz na zawsze wrzuć mnie do boxa.
Odpisz
3 kwietnia 2015, 01:10
Made in china w jednem
Odpisz