Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szortek

23 czerwca 2018, 13:16

Mi by pasowało, po prostu w końcu wziąłbym się za trening w przeciwieństwie do niego i osiągnął poziom Krillina.

Avatar WolfieTheGamer

2 lutego 2018, 12:45

ja wole żyć bardziej w anime Pripara

Avatar Piotro165

29 kwietnia 2016, 22:40

jamcha i nie przestałbym trenować a potem zażyczył bym sobie u Porungi być pieprzonym saiyaninem tak potężnym Jak Goku Vegeta I Brolly razem

Avatar Kubox123456

4 kwietnia 2015, 14:12

Kto to Yamcha?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar FreezyPop

15 sierpnia 2015, 21:44

Bo Goku mimo wieku nie stracił poziomu mocy ( a poziomy mocy i tak straciły znaczenie po Namek/Frieza Saga :/ )

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2015, 11:04

@FreezyPop: a ok

Avatar trojan2001

23 lipca 2015, 23:21

Spoko. Zgadzam się.

Avatar Brachiozaur08

10 maja 2015, 14:06

Nie

Avatar PolandbaII

11 kwietnia 2015, 08:59

Nie lubie DBZ.

Hejty?

Avatar chaboyy_HD

11 kwietnia 2015, 10:15

@PolandbaII: ja też więc...

Avatar MCAssassin

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 11:14

@chaboyy_HD: Cóż, jednak...

Avatar chaboyy_HD

11 kwietnia 2015, 15:17

@MCAssassin: o ku*wa. hahaha

Avatar mistrzu12pl

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 13:53

Dbz dbz lepiej być silnym niż zykłym człowieczkiem płacącym podatki!!

Avatar VarLord

10 kwietnia 2015, 23:53

Miałem gorsze, szkoda że screen shota nie zrobiłem: Będziesz Jedi ALE zawsze będzie za tobą chodził Jar Jar Binks, którego nic nie da rady zabić w jakikolwiek sposób...

Avatar MruczekV

10 kwietnia 2015, 20:03

Kapitanie oczywisty, ratuj!

Avatar
Captain_0bvious

10 kwietnia 2015, 21:34

@MruczekV: *Ratuje*

Avatar misko02

10 kwietnia 2015, 20:27

Tłumacz please ;-;

Avatar AdiXiks

10 kwietnia 2015, 21:15

@misko02: Czy klikniesz przycisk?
Będziesz żył w świecie Dragon Ball ale będziesz Yamchą

Avatar skate07071

10 kwietnia 2015, 20:29

Jakbym był Yamchą, to szczerze długo bym nie pożył w świecie DB.

Avatar Quest123

10 kwietnia 2015, 20:39

@skate07071: wiemy jak umiera wiec wystarczy uważać

Avatar skate07071

10 kwietnia 2015, 20:43

@skate07071: Nie zapominaj, że chwastów jest 6. Mogą wylecieć z każdej strony.

Avatar zimeek2

Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:38

Śmierć od zielonego chwasta? Raczej nie.

Avatar mooped

10 kwietnia 2015, 20:40

@zimeek2: chyba : pressthebutton
czy coś takiego :p

Avatar MrocznyWilk

10 kwietnia 2015, 20:16

Pewnie myśli: „O cholera, z dala od tego guzika, z dala od tego guzika... Tylko nie wcisnąć go przez przypadek. Przecież nie chcę znaleźć się w tym gównianym świecie!”

Avatar rok20050

4 kwietnia 2015, 12:00

dragon ball to... ci*a [____]<---- pudełko na hejty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Michux1

10 kwietnia 2015, 22:06

@skate07071: Dobre xD

Avatar skate07071

10 kwietnia 2015, 22:59

@Michux1: Trochę na szybko, ale jednak.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka