Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2018, 13:16
Mi by pasowało, po prostu w końcu wziąłbym się za trening w przeciwieństwie do niego i osiągnął poziom Krillina.
Odpisz
2 lutego 2018, 12:45
ja wole żyć bardziej w anime Pripara
Odpisz
29 kwietnia 2016, 22:40
jamcha i nie przestałbym trenować a potem zażyczył bym sobie u Porungi być pieprzonym saiyaninem tak potężnym Jak Goku Vegeta I Brolly razem
Odpisz
4 kwietnia 2015, 14:12
Kto to Yamcha?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 15:53
@Kubox123456: Podpisuję się pod tym pytaniem.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:09
@Kubox123456: Jeden z bohaterów mangi dragon ball, zginął od najbardziej żałosnego przeciwnika(zielonego "chwasta")
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:28
@KlamliwyLukas14: Nadal słabszy niż magikarp
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:32
@Kubox123456: Yamcha jest tak słaby że gdy Hercule go dotknął umarł
Odpisz
15 sierpnia 2015, 14:08
@FreezyPop: Nawet najch**owszy Saibaman go zabił
Odpisz
15 sierpnia 2015, 14:10
W jednej grze DBZ nie ważne ile ma życia, special "Samodestrukcja" Saibamena zabije go odrazu.
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2015, 15:26
@FreezyPop: noob z niego. w grze Dragon Ball Z Devolution ma tak słabe staty ze nawet Videl ma więcej
Odpisz
15 sierpnia 2015, 16:01
Pewnie nawet Hercule ma więcej.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 16:41
@FreezyPop: nawet mały Goku znaczy z GT jest lepszy
Odpisz
15 sierpnia 2015, 21:44
Bo Goku mimo wieku nie stracił poziomu mocy ( a poziomy mocy i tak straciły znaczenie po Namek/Frieza Saga :/ )
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:04
@FreezyPop: a ok
Odpisz
23 lipca 2015, 23:21
Spoko. Zgadzam się.
Odpisz
10 maja 2015, 14:06
Nie
Odpisz
11 kwietnia 2015, 08:59
Nie lubie DBZ.
Hejty?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 10:15
@PolandbaII: ja też więc...
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 11:14
@chaboyy_HD: Cóż, jednak...
Odpisz
11 kwietnia 2015, 15:17
@MCAssassin: o ku*wa. hahaha
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 13:53
Dbz dbz lepiej być silnym niż zykłym człowieczkiem płacącym podatki!!
Odpisz
10 kwietnia 2015, 23:53
Miałem gorsze, szkoda że screen shota nie zrobiłem: Będziesz Jedi ALE zawsze będzie za tobą chodził Jar Jar Binks, którego nic nie da rady zabić w jakikolwiek sposób...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:03
Kapitanie oczywisty, ratuj!
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:34
@MruczekV: *Ratuje*
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:27
Tłumacz please ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:15
@misko02: Czy klikniesz przycisk?
Będziesz żył w świecie Dragon Ball ale będziesz Yamchą
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:29
Jakbym był Yamchą, to szczerze długo bym nie pożył w świecie DB.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:39
@skate07071: wiemy jak umiera wiec wystarczy uważać
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:43
@skate07071: Nie zapominaj, że chwastów jest 6. Mogą wylecieć z każdej strony.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:38
Śmierć od zielonego chwasta? Raczej nie.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:40
@zimeek2: chyba : pressthebutton
czy coś takiego :p
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:16
Pewnie myśli: „O cholera, z dala od tego guzika, z dala od tego guzika... Tylko nie wcisnąć go przez przypadek. Przecież nie chcę znaleźć się w tym gównianym świecie!”
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:00
dragon ball to... ci*a [____]<---- pudełko na hejty
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 12:10
@rok20050: Przyda się większe
|_______________|
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:12
@wojtun: Za małe I____________________________________I <--- to się nada.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:13
@Vader0PL: masz rację
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:49
@Vader0PL: albo to [_______________________________________________]
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:07
@Vader0PL: ekhm
[ ]
[_____________________________________]
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:08
@KlamliwyLukas14: Nie wyszło :(
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:10
@rok20050: [_______________________________________________________]
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:34
@rok20050: {_} takie lepsze :P
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:36
@rok20050: [________________________________________________________]
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:06
@skate07071: Dobre xD
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:59
@Michux1: Trochę na szybko, ale jednak.
Odpisz