Afgańczycy od setek lat pracują nad lekarstwem na raka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Nie zadzieraj z bobrami
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2015, 23:54
W Kolumbii też trwają pracę ale wychodzi tylko kokaina i to w dużych ilościach...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:19
Z opium robi się heroinę ;)
Kokaina jest świetnym środkiem przeciwbólowym i uzależnia tak samo jak każdy inny środek przeciwbólowy tylko z jeszcze fajniejszymi efektami specjalnymi niż tamte chociaż też po nich jest niezła faza (podobno oczywiście)
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:31
to heroina jest środkiem przeciwbólowym a kokaina to pobudzacz
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:56
@bylejakbylegdzie: No tak myślałem o jednym napisałem drugie oczywiście miało być heroina zamiast kokaina.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:04
Tak trzymać! Próbujcie dalej...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:43
A prawie się udało
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:47
Dzielni ludzie ! Moja krew .
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:31
"Nic nie może się zmarnować!" :)
Odpisz
4 kwietnia 2015, 09:27
afgańczycy?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:36
@Kacukox: Mieszkańcy Afganistanu.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 11:38
@Lisiasty19: to afganistanczycy
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:12
@Kacukox: Nie, to są Afgańczycy.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 13:40
@Maks2603: kazdemu moze zdarzyc sie bład
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:18
@Kacukox: Owszem, ale raczej nie kilka pod rząd...
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 21:44
@Kacukox: A jak się nazywają mieszkańcy woj. Małopolskiego?
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:11
@DeadExtreme: Polacy.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 08:12
@DeadExtreme: Małopolanie.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 08:14
Ciii...
Chciałem zobaczyć czy odpowie "Małopolszczanie"
Odpisz
11 kwietnia 2015, 08:16
@DeadExtreme: A może małopolacy? :D
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:59
było
Odpisz