Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VarLord

10 kwietnia 2015, 23:54

W Kolumbii też trwają pracę ale wychodzi tylko kokaina i to w dużych ilościach...

Avatar
heroes10

10 kwietnia 2015, 20:19

Z opium robi się heroinę ;)
Kokaina jest świetnym środkiem przeciwbólowym i uzależnia tak samo jak każdy inny środek przeciwbólowy tylko z jeszcze fajniejszymi efektami specjalnymi niż tamte chociaż też po nich jest niezła faza (podobno oczywiście)

Avatar bylejakbylegdzie

10 kwietnia 2015, 20:31

to heroina jest środkiem przeciwbólowym a kokaina to pobudzacz

Avatar
heroes10

10 kwietnia 2015, 21:56

@bylejakbylegdzie: No tak myślałem o jednym napisałem drugie oczywiście miało być heroina zamiast kokaina.

Avatar krystian23

10 kwietnia 2015, 20:04

Tak trzymać! Próbujcie dalej...

Avatar Fistaszek_PL

4 kwietnia 2015, 11:43

A prawie się udało

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:47

Dzielni ludzie ! Moja krew .

Avatar Yashiro

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:31

"Nic nie może się zmarnować!" :)

Avatar Kacukox

4 kwietnia 2015, 09:27

afgańczycy?

Avatar Lisiasty19

4 kwietnia 2015, 11:36

@Kacukox: Mieszkańcy Afganistanu.

Avatar Kacukox

4 kwietnia 2015, 11:38

@Lisiasty19: to afganistanczycy

Avatar Maks2603

4 kwietnia 2015, 12:12

@Kacukox: Nie, to są Afgańczycy.

Avatar Kacukox

10 kwietnia 2015, 13:40

@Maks2603: kazdemu moze zdarzyc sie bład

Avatar
Stranger

10 kwietnia 2015, 21:18

@Kacukox: Owszem, ale raczej nie kilka pod rząd...

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 10 kwietnia 2015, 21:44

@Kacukox: A jak się nazywają mieszkańcy woj. Małopolskiego?

Avatar Rander

10 kwietnia 2015, 22:11

@DeadExtreme: Polacy.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 08:12

@DeadExtreme: Małopolanie.

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 08:14

Ciii...
Chciałem zobaczyć czy odpowie "Małopolszczanie"

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 08:16

@DeadExtreme: A może małopolacy? :D

Avatar Dead_Bload321

4 kwietnia 2015, 08:59

było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Lekko nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Młodzi gniewni

Nie zadzieraj z bobrami

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka