Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 kwietnia 2015, 16:08
Tak. Jedzie do tej konstrukcji za Kopcem Pylarza, której nazwy nie pamiętam.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2016, 20:57
@darcus: Już któryś raz jestem pod tym obrazkiem i dla zasady muszę tu coś wykopać.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 12:17
@darcus: kopu kopu, miałeś dodatek dawnguard?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:37
Nie wydaje mi się to znajoma twarz :P
Odpisz
8 stycznia 2017, 15:53
Moje pierwsze wrażenie jak go zobaczyłem że jakiś boss bo akurat podczas misji go widziałem.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:22
ehh... nie ma to jak się podniecać tak starą ciekawostką... to jest bezgłowy jeździec i zmierza do kopca pylarza...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:38
@Psychopata_PL: Podniecać się czymś o czym wiadomo jest już od 4 lat...
Odpisz
26 maja 2015, 21:42
@Psychopata_PL: Wiem, złoty IE mi się należy, ale czemu do jasnej ciasnej zmieniłeś avka? ;-;
Odpisz
26 maja 2015, 21:47
Coś mi się z głową stało, jak będę przy komputerze to zmienię... niech żyje Skyrim, najlepsza gra świata bracie!
Odpisz
26 maja 2015, 21:50
@Psychopata_PL: Dokładnie! Niech żyje Ulfric!
Odpisz
26 maja 2015, 21:54
Dobrze że odpowiedziales na ten komentarz i opamiętałem się, bo już miałem wysłać wiadomość do administracji o zmianę nicku.. Ale ja głupi byłem.
Odpisz
26 maja 2015, 22:30
@Psychopata_PL: Można zmienić nick? ;-;
Odpisz
27 maja 2015, 07:03
Najprawdopodobniej, wysyłając wiadomość do administracji...
Odpisz
22 grudnia 2015, 14:05
@Psychopata_PL: Nie prawda bo GTA lepsze!
Odpisz
25 sierpnia 2015, 16:33
co to za gość w ogóle
Odpisz
18 lipca 2015, 10:38
Tak.
Odpisz
13 lipca 2015, 13:36
tak
Odpisz
31 maja 2015, 15:47
Tak.
Odpisz
31 maja 2015, 10:32
tak
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:41
Myślałem, że doprowadzi mnie do świata zmarłych i ch*j
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:10
@kotouakk: Do Sovngardu powiadasz:D
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:41
Gdy sie ma lacznie przegrane ponad 600 godzin to sie go widzialo pare razy...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:08
Ja mam przegrane 107h i widziałem go dziesięć razy.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:07
Spotkałem go.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:27
!!W!111ONEONEONEONEONOENEOENOENOENONEONE!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:10
Ja go nawet goniłem.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 07:31
@Solid_Snake: kto to?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 11:23
Bezgłowy jeździec z The Elder Scrolls Skyrim
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:30
@Solid_Snake: kiedy będzie
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:31
znaczy się przechodzę skyrima ale nigdy go nie widziałem!
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:40
On pojawia się tylko w nocy.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 07:08
@Solid_Snake: a to spoko ale ja najczęściej jeżdżę w nocy i go nie widziałem
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:31
TAK NAWET GO WIDZIAŁEM W GRZE!!!111ONEONEONE
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:39
@pafik: odbiło? ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:02
@Nilciaxd: miałem załączonego caps locka i skapłem sie dopiera jak skonczyłem a ze nie chcialo mi sie tego pisac na nowo doodlem "!!!111ONEONEONE" .-.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:03
@pafik: JA TEŻ!!!11!11UNOUNO!1!ONEONE
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:06
@megabolt22: SUPER!!!!11111JEDENJEDENONEONEONEONE
Odpisz