Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2019, 19:54
Nie zapominajmy o najgorszej rzeczy na świecie, a mianowicie homofobi
Odpisz
27 kwietnia 2024, 08:55
@Brazilball_: Najlepszej*
Odpisz
29 marca 2023, 21:10
Przeczytajcie nazwę tej fobii od tyłu
Odpisz
26 stycznia 2023, 09:58
Ja mam balonofobię
Odpisz
18 lutego 2019, 16:37
Kamil Ślimak, przepraszam napisałem od tyłu Kamil Ślimak
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 13:38
A co powiecie na:
Aurofobia - strach przed złotem.
Bibliofobia - strach przed książkami.
Cherofobia - strach przed wesołością.
Chronofobia - strach przed czasem.
Didaskaleinofobia - strach przed pójściem do szkoły. - fobia każdego gimbusa
Elurofobia - strach przed kotami. (Ailurofobia)
Fagofobia - strach przed przełykaniem lub jedzeniem.
Hippopotomonstroseskuipedaliofobia - strach przed długimi słowami.
Judeofobia - strach przed Żydami, ich kulturą i religią.
Panofobia - strach przed wszystkim.
Penterafobia - strach przed teściową. - znowu fobia gimbusa
Żydofobia - strach przed osobami narodowości żydowskiej i wyznawcami judaizmu - niemiecka fobia
Odpisz
6 kwietnia 2015, 13:53
@Mati129: Banofobia.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 13:54
@figaro19: Banofobia - strach przed banem.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 15:26
@Mati129: Primaforifobia - lęk przed wychodzeniem z pracy jako pierwszy.
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 16:24
@Vader0PL: Albo:
-Optophobia - strach przed otwarciem oczu
-Dextrophobia - strach przed przedmiotami znajdującymi się po prawej stronie ciała
-Phobophobia - strach przed strachem
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:01
@Mati129: bibliofobia lęk mojej klasy XD
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:05
@Vader0PL: Przy dextrophobii zalatuje mi troche lewactwem ._.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:04
@Vader0PL: Phobophobia, taki starch, że aż strach się bać T.T
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:11
@Mati129: triskaidekafobia - Strach przed liczbą 13
paraskewidekatriafobia - Strach przed Piątkiem Trzynastego (pasuje do poprzedniej XD)
aerofobia - Strach przed... powietrzem
apeirofobia - Strach przed nieskończonością
kaligynefobia - Strach przed pięknymi kobietami (HA! GAAAAY!)
pedofobia - Strach przed dziećmi
Odpisz
10 lutego 2019, 09:03
@Mati129: Ta cała hippopotomonstroseskuipedaliofobia to jedna wielka ironia.
Odpisz
10 lutego 2019, 09:01
Aibofobia też brzmi od tyłu tak samo...
A ja mam akrofobię i arachnofobię.
Ale jak przeczytałam tą agrafobię to nawet nie wiem, co mam o tym myśleć.
.
.
.
.
.
WOW trzy zdania z rzędu na literę A!
Odpisz
8 stycznia 2019, 20:56
KAMIL ŚLIMAK
Odpisz
21 sierpnia 2017, 13:23
A wiecie że ten wyraz sam czyta się od tyłu tak samo jak od przodu? :D
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:01
a jeżeli -fobia zamienić na -filia?
Odpisz
28 czerwca 2015, 01:12
Oglądacie horror. Gdy twoja dziewczyna ogląda, ty krzyczysz:
SEDES!!!
Odpisz
3 lipca 2015, 13:33
Albo: A STAŁA I NAGO POGANIAŁA PSA!
Odpisz
7 listopada 2015, 09:56
Co ty pie**olisz?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 17:39
chyba raczej: A spała i nago poganiała psa
apsałainagopoganiałapsa od tyłu to
aspałainagopoganiałapsa czyli
A spała nago i poganiała psa
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2016, 15:07
Ekhem... istnieje fobia przed liczbą 666 (nazwa to: heksakosjoiheksekontaheksafobia)
Odpisz
11 kwietnia 2015, 00:19
kajak radar
Odpisz
11 kwietnia 2015, 11:55
@makajet: sedes xdxdxd
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:06
@makajet: zaraz ;p
Odpisz
6 kwietnia 2015, 13:30
Kajak
Zdychaj szmato
"Agyrofobia" lepsza :D
Odpisz
6 kwietnia 2015, 14:00
@misko02: wódyżaldlażydów
Odpisz
6 kwietnia 2015, 14:08
@bylejakbylegdzie: sedes
Odpisz
6 kwietnia 2015, 14:12
@bylejakbylegdzie: sankiwinkas
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 11:58
@misko02: magik mial akrofobie
Odpisz
2 maja 2015, 14:03
@misko02: agyrofobia jeszcze lepsza XD
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:05
@misko02: zaraz zaraz zaraz zaraz
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2015, 14:48
czyli ja mam Akarofobię i Akrofobię
naprawdę ;-;
Odpisz
2 maja 2015, 14:02
agmenofobia XD
Odpisz