Aktywowałeś moją kartę pułapkę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2015, 19:35
Nie rozumiem.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 19:47
@pawel4134: W yu-gi-oh (grze karcianej) są karty pułapki. Najperfidniejsza z nich sprawia, że jeśli przywołasz potwora to on w skrócie idzie się pie**olić. Najbardziej wkurzająca karta. A murzyn się cieszy, że ją aktywował.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 19:47
@pawel4134: Podwójny komentarz, wybacz.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:56
gdzie taką kupić?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:01
@pawel4134: Karty możesz kupić przez internet. Ale są też gry na gameboya, ja gram na emulatorze GBA w Yu-Gi-Oh Duel Academy. Bez problemu znajdziesz na internecie..
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:23
ok spróbuję
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:25
W sumie takie karty były sprzedawane na dworcach PKS. Sam kupowałem i miałem nawet pokaźną kolekcję, ale straciłem wszystkie.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:47
@Esis111: gdzie i ja zbieram invizimals
Odpisz
4 kwietnia 2015, 20:48
To gramy razem?
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2015, 21:02
@pawel4134: Na emulatorze nie ma multi. Ja ogarniam właśnie stronę "Dueling Network" Zarejestruj sięi podaj mi nicj to cię znajdę. jakby co to jestem azalear (Ten mainstream)
Tak patrzę i nawet na to nie wchodź, to jakiś szajz.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 22:19
A mi akurat kompik nie działa :)
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2015, 16:14
Że co Duel Net to szajs? Wcale nie, trza tylko znać angielski,zasady gry i ogarniać tą stronę. Jak ktoś chciał by pograć na DN to dajcie znać, Nick mam shogun1100
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2015, 17:08
Jak fajnie że mam 2 gry z tej serii na prawdziwe Gameboye! A mianowicie Ultimade masters Edition i Worldwide Edition... I jakimś cudem umiem w obie grać...
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2015, 17:10
z opisu wnioskuję że ta karta to albo trap hole(niszczy wezwanego potwora jeśli ten ma 500 lub więcej ataku) lub tormental tribute (wszystkie potworki mówią papa i kończy turę przeciwnika) też gram w da :)
Odpisz
12 kwietnia 2015, 18:26
YGOPro sobie ściągnij :P Trochę głupio że można mieć dostęp do każdej karty ale z drugiej strony możesz złożyć deck jaki zechcesz :p Chociaż ja wolę coś w stylu tych gier na gamboya :D Ale tak też się fajnie gra ;d Mulitplayer oczywiście :D
Odpisz
12 kwietnia 2015, 19:42
@Shogun100100: Niestety, zmyliło mnie to, że przy układaniu decka pisze ile kosztują karty. Mam nadzieję, że to tylko mylące pozory.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:34
@WickedHeart: Bottomless trap hole miał chyba takie samo działanie tyle że minimalny atak potrzebny do zniszczenia potwora był większy... Czy nie?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 22:56
@pawel4134: Grałeś w Invizimals na PSP? Myślałem, że jestem jedyny w kraju :).
Odpisz
18 kwietnia 2015, 08:46
@JanekPokemon: na tablecie... mam osiemdziesią-coś
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:01
lol
Odpisz
12 kwietnia 2015, 19:48
Czy tylko ja nie grałem w yu-gi-oh tylko w Duel Masters? ;_;
Odpisz
12 kwietnia 2015, 19:47
było po polsku
Odpisz
12 kwietnia 2015, 19:10
Rape card :v
Odpisz
12 kwietnia 2015, 18:59
-Co się rymuje z kartą pułapką?
-Gwałt.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 16:49
but we play poker :D
Odpisz
12 kwietnia 2015, 16:17
"biały zaczyna"
Odpisz
5 kwietnia 2015, 13:43
On ma już plan...
Odpisz
4 kwietnia 2015, 19:37
Wygląda jak gruby Lando ;-;
Odpisz