Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2015, 17:31
Tak bardzo
Odpisz
14 kwietnia 2015, 10:36
demokracja
Odpisz
5 kwietnia 2015, 13:10
Odpisz
8 kwietnia 2015, 19:53
brawo duzo like
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:52
@dominiktar: Mój rekord to 53 w górę, 2 w dół.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:39
mój chyba 15-17 w góre i 0 w dół
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:00
Zdarza się w każdej grze, przypadek?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:47
Battlefield?Chyba tylko tam mapy mają 500m+(chodzi mi tylko o fps'y).
Odpisz
7 kwietnia 2015, 23:52
Gdyby takie cos bylo mozliwe. A jeszczee gorzej kusza- Chivalry: Medieval Warfare
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:14
Odpisz
7 kwietnia 2015, 23:49
Dzieki wlasnie takiego czegos szukalem dla mojego brata
Odpisz
7 kwietnia 2015, 23:31
A ja z 5m snajpera zabiłem liczy się?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 11:24
to masz farta
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:28
@dominiktar: *bana
Odpisz
7 kwietnia 2015, 22:26
@UkradliMiNick: i farta : D
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:40
w cs'ie nierealne
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:02
@qwertqwert: Racja, bo na Gold Source trudno jest zrobić mapę na 500 metrów.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:16
i pistolety mają zasięg max chyba 35 metrów
Odpisz
11 kwietnia 2015, 16:44
@qwertqwert: 50*
Odpisz
6 kwietnia 2015, 01:21
ja za takie coś zostałem z serwera wywalony ( że niby za chaki)
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 20:17
@Atom123: "chaki" przez samo "h"
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:27
@Atom123: atom, czy to ty? (terraria) xd
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:37
@UkradliMiNick: nie sorry
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:16
@Atom123: kurde :/
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:55
Ja tam mam 2 sposoby na camperow. Kosa w gardlo i kolejne dogtagi do kolekcji albo serdeczne C4 i "suck my balls faggot" :D
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:38
No wiecie. Ja w Warthunderze zabiłem inny samolot spuszczając bombę. To było coś za**bistego.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:52
@JohnyPolska: Zestrzeliłem samolot kukuruźnikiem.
To było coś za**bistego.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:29
A ten kamper po 30 sekundach zabija cię z noża.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:19
[...] to masz bana :D
Odpisz
6 kwietnia 2015, 09:30
Ja zabiłem revolverem... ale nie w CS:GO czy cuś. (Do tego headshot)
Odpisz
14 października 2015, 10:00
@kajtekk: Po h#j to piszesz?
Odpisz