Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2016, 15:43
Lol, też tak chcę!
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:24
I za takie dziwne i szalone rzeczy kocham ten kraj ^^ !
Odpisz
13 kwietnia 2015, 23:08
@XiaTheWolf: I przez takie dziwne i popierniczone rzeczy nie rozumiem tego kraju ^^
Odpisz
14 kwietnia 2015, 09:33
I przez nie rozumienie tego kraju właśnie go uwielbiam ^^
Odpisz
14 kwietnia 2015, 11:57
@XiaTheWolf: Fuck Logic ^^
Odpisz
14 kwietnia 2015, 12:25
@XiaTheWolf: Chwila... Uwielbiasz Japonię z tego samego powodu, dla którego ja uwielbiam mechanikę kwantową? ._.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 12:29
@darcus: Na by to wynikało, każdy ma jakieś upodobania ^^
Odpisz
14 kwietnia 2015, 12:33
@XiaTheWolf: Tyle, że jedyną genezą żywienia pozytywnego zainteresowania względem Japonii może być szaleństwo.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 12:41
@darcus: I tu się zgadza, szaleństwo mnie cechuje. Gdybym była normalna, nie biegała bym w kółko krzycząc coś bezsensownego jak to często robię.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 12:43
@XiaTheWolf: Dać ci numer do dobrego psychiatry?
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 12:43
@darcus: Nie trzeba, jakieś cząstki w normalności w sobie jeszcze mam.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 12:45
@XiaTheWolf: A właśnie, że trzeba. Szaleństwo to nic dobrego. Trzeba je niszczyć. Jeżeli nic z tym nie zrobisz, wkrótce zostanie ci zaaplikowany memetyczny środek amnezyjny klasy Z.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 12:49
@darcus: E tam, szalona jestem od zawsze i jakoś żyję, i nie jestem w psychiatryku.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 18:43
@darcus: Japonia ma jeszcze bogatą kulturę z czasów przeszłych (oprę się tymczasowo tylko na tym)
Mam na myśli oczywiście historię, kulturę, militarystykę - są to rzeczy ciekawe dla pasjonatów.
Przykładowo słyszałem o (nie znam nazwy, ani danych) Polskim (informacja niepewna - jakieś 60% że Polskie) stowarzyszeniu, które zajmuje się szkoleniem w wschodnim fechtunku mieczem.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 09:27
@XiaTheWolf: Rozumiem, aplikuję środek amnezyjny.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 22:02
jakie to fajne, też bym chciał tak wejsc w tą piłkę
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:12
@ALKATRAZ: Lepiej żebyś już z niej nie wyłaził
Odpisz
14 kwietnia 2015, 09:49
Aha
Odpisz
5 kwietnia 2015, 22:42
A co jak ktoś poleci na ryj?
Odpisz
13 kwietnia 2015, 23:07
@majki909: Ten komentarz bardziej mnie rozbawił niż jakikolwiek obrazek albo gif na tej stronie XD W sumie nigdy się nie śmiałem do obrazku, wiec tym bardziej, wygrywasz wiadro internetów :P
Odpisz
13 kwietnia 2015, 22:50
Wszyscy się śmieją z tego, ale zgaduje, że każdy by chciał się znaleźć w takiej kuli i po przepychać się z kolegom ... przynajmniej ja tak!
Odpisz
13 kwietnia 2015, 22:37
Takie rzeczy tylko w Japonii.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 22:35
Kulki analne twojej starej ożyły!
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:34
ja pie**ole ;-; po prostu Japonia ;_;
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:09
,,Powiedzieli mi że mogę zostać kim zechcę , więc zostałem piłką"
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:23
@Velos: takie tru xD
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:12
to jest specjalny masturbacja ball używaj go w poważnych sytuacjach
Odpisz
6 kwietnia 2015, 13:45
Ej... To wcale nie głupie...
Odpisz
6 kwietnia 2015, 12:15
mazenie z dziecinstwa... spelnione ...
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:31
Chciałbym być w takiej kuli ;-;
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:22
@Kubox123456: ok. *zamyka cię w kuli i przewraca, upadasz na twarz* MUAHAHAHAHAAA
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:35
Co brali i w jakich ilościach?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:46
@Tostowa221: Tosty...
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:50
@wiki9595: z Mocną Herbatą z Redbullem i LSD.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 21:52
Nie zapominajmy o Nutelli...
Odpisz
5 kwietnia 2015, 22:09
@Tostowa221: psy :|
Odpisz