Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Overseer13

24 września 2017, 18:48

A ty i tak patrzysz tylko na cycki

Avatar albatrosia

16 kwietnia 2015, 06:32

męska wersja kopciuszka

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 23:04

Wodna suknia maga
+15 do ochrony przed ogniem
-30 do męskości

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2015, 21:06

Właśnie ja się nad tym zastanawiałem czemu za najpotężniejszy z żywiołów uważa się ogień? Przecież woda sobie radzi z nim bez problemu.

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2015, 21:10

A ja wiem? Może dlatego, że gdyby nie ogień, cywilizacja by nie istniała... z drugiej strony bez wody nie istniało by życie...
Wciąż nie mam pojęcia.

Avatar Yashiro

14 kwietnia 2015, 07:00

Wydaje mi się, iż chodzi o to, że do wody można się przynajmniej zbliżyć, a do ognia nie, bo porządnie się oparzysz.. dlatego uważany on jest za potężniejszy i groźniejszy.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2015, 18:36

Przez jego niszczycielską siłę. Praktycznie każda substancja organiczna ulega spalaniu... Ludzie bali się go zwyczajnie ; )

Siła niszcząca pozostałych żywiołów nie może się równać z ogniem ;]

Avatar edzio72

14 kwietnia 2015, 09:50

Tez takie ciuszki nosze

Avatar Loomie

13 kwietnia 2015, 22:27

👼aniołek 👼

Avatar CrownBitch

13 kwietnia 2015, 22:24

Majestatycznie

Avatar ALKATRAZ

13 kwietnia 2015, 22:03

anioł

Avatar thepolishguy

13 kwietnia 2015, 21:52

no nawet, tylko troche nie wyraźne

Avatar thepolishguy

13 kwietnia 2015, 21:57

@thepolishguy: prosz.

Avatar MrStick

13 kwietnia 2015, 21:11

Bitch, I'm fabulous

Avatar TheMichu

13 kwietnia 2015, 07:52

Kamuflaż Morski 40%

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ikony

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka