Nigdzie nie jesteś bezpieczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Przypałowo
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2019, 23:23
Jak się nazywa ta gra
Odpisz
19 lutego 2020, 11:01
@gekoniasty: Plague inc.
Odpisz
10 maja 2018, 22:04
Plague ❤️
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 15:12
Jest taka choroba jak debilizm, jednakże chorują na nią dorośli, więc tutaj mało kto będzie miał z nią problem :D
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:25
@deadxp: Ale teraz się mówi "Upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim" (albo lekkim, nie pamiętam)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:41
@MrStick: Lekkim, i to fakt, ze względu na to że w języku potocznym słowo debil ma negatywne znaczenie, to się go już nie używa.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:30
@MrStick: Dokładnie debilizm to upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:34
@pawelek9889: Umiarkowane było inaczej :v
A ciężki stopień to idiotyzm :F
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:56
@pawelek9889: Upośledzenie umysłowe w stopniu:
Lekkim: Debilizm
Średnim: Imbecylizm
Ciężkim: Idiotyzm
Głębokim: To nawet nazwy nie ma.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:57
rzeczywiście upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym to imbecylizm od 49 do 21 IQ debilizm jest natomiast od 69 do 50
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:59
@pawelek9889: 69 do debilizmu pasuje doskonale bo to poziom szóstoklasisty
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:59
@pawelek9889: Nie byłem pewien, czy to kretynizm czy imbecylizm, więc wolałem nie strzelać ^^
Odpisz
8 kwietnia 2015, 17:01
Ja o takie rzeczy pytam cioci Wikipedii
Odpisz
19 kwietnia 2015, 07:54
@pawelek9889: i gimbusa
Odpisz
19 kwietnia 2015, 07:58
@maderfaker123: Trafiłeś ale przynależność do gimnazjum nie oznacza niskiego ilorazu inteligencji ^^
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:57
@pawelek9889: -EJ POPATRZ CO MAM! (Wyciąga torebkę z czymś białym)
- ale fajnie! sztachniemy się?
-no jacha!
(wysypuje biały proszek i wciąga go nosem)
-o k***a. co to jest??
-mąkaaaaaaa...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:24
@maderfaker123: Nie jara mnie to niestety próbuj dalej ;)
Odpisz
5 maja 2015, 20:32
@maderfaker123: Opisujesz parę debili jako całą młodzież w klasach I-III gimnazjum, reakcją na to może być tylko:
Odpisz
13 lipca 2017, 21:44
@deadxp: Dobre :D
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:15
Ja dałem wirus facebook c:
Odpisz
8 kwietnia 2017, 12:51
@Klapek123: Bóldupizm.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 15:36
Skoro wszyscy są zainfekowani to jak oni lekarstwo tworzą ?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:22
@korus: wynajdą je przez przypadek. głupi ma zawsze szczęście
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:23
to ja chyba jestem mądry bo szczęścia nie mam
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:40
@korus: Może mają haki nażycie
albo mają je**nego farta
Odpisz
31 lipca 2015, 20:09
@korus: Tworzyli lekarstwo zanim zostali zainfekowani ;P
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:21
NIIIIIIICE
Odpisz
19 maja 2015, 21:40
grałem
Odpisz
8 kwietnia 2015, 19:25
Jest jeszcze nadzieja, w końcu ja tu jestem. Nie martwcie się, wyleczę wszystkich.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:17
@darcus: oj, chyba już za późno ...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:48
@darcus: hej w którym miejscu jesteś razem powstrzymamy debilizm
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:48
@Ketrabnt: Byłoby za późno, gdyby to był ktoś inny, a jednak jestem to ja.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 22:49
@NyAn_CaT: Na razie na Sednie, ale jak dojdzie do peryhelium zamierzam ruszyć na Ziemię.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:53
@darcus: ja na razie opalam się na słońcu
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:54
@NyAn_CaT: Bzdury gadasz, na Słońcu nie ma stałej powierzchni, nie da się tam wylądować.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:54
@darcus: no właśnie płonę ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:55
@darcus: ale mam wode na pokładzie :3
Odpisz
8 kwietnia 2015, 23:58
@NyAn_CaT: Nawet, jeżeli masz wystarczającą ochronę przed ciepłem, to zmiażdży cię grawitacja. Nie ma opcji. Mógłbyś przestać gadać bzdury? Może pomyliło ci się z Wenus? ._.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 12:57
@darcus: no już mnie zabiło
Odpisz
9 kwietnia 2015, 13:54
@NyAn_CaT: A więc piszesz do mnie z nieistniejących zaświatów?
Odpisz
9 kwietnia 2015, 18:27
@darcus: no mam tutaj kompa
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:09
@NyAn_CaT: Skoro nie istniejesz, to jakim cudem z tobą rozmawiam? ._.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 22:39
@darcus: mam laptop w dziwnych przestworach i pisze
Odpisz
9 kwietnia 2015, 22:43
@NyAn_CaT: Acha, czyli jednak jesteś na Wenus! Wiedziałem.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:47
@darcus: Kurde wiedział :/
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:16
@NyAn_CaT: Widzisz? Ja wszystko wiem.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:16
@darcus: aaaaa nie !
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:25
co to za gra?
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:23
@przytulkotka: Plague inc.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:34
Padłem
Odpisz
9 kwietnia 2015, 13:06
znam tę gre
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:58
Dać się wykryć przed zarażeniem 100% ludzi XD
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:43
67% prac nad lekarstwem jeszcze jest szansa
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:34
I am very happy
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:19
Tymczesem w niedalekiej przyszłości.
Odpisz