Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2023, 12:11
A lodówka, gdzie jest lodówka
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:53
Nieźle
Odpisz
5 sierpnia 2017, 04:14
jeszcze tylko wibrator i git :3
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:22
Odpisz
16 października 2015, 21:43
ja bym użył jedynie książki
Odpisz
30 kwietnia 2015, 14:15
Aniime to gówno!
Odpisz
14 września 2015, 23:19
@HEAVYMOOSE: nie znasz się
Odpisz
21 września 2015, 20:54
@TheHarrier: Niestety znam... Jakbym nie oglądał to bym nie mówił, że gówno.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:57
najważniejsze chusteczki i kosz na śmieci...
pełen papierków...
ale bardziej dla chłopców...
a w ogóle to na szafce stoi DanBo
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:06
[Standardowe pytanie pod obrazkiem z anime]
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:11
@MrStick: [Standardowa odpowiedź pod komentarzem, pod obrazkiem z anime]
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:11
@MrStick: [Standardowa odpowiedź pod komentarzem, pod obrazkiem z anime]
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:17
@Olixa: [Standardowa duplikacja wypowiedzi]
Odpisz
8 kwietnia 2015, 17:17
@MrStick: Standardowe przeprosiny]
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 17:30
@MrStick: doszedłem do tego, że obrazek prawdopodobnie jest autorstwa artystki (artysty?) o nicku na dA "artist-lilly". Konto niestety zdeaktywowane. Jak znasz japoński to wpisz w wyszukiwarce "自椅子警備員 pixiv" i wejdź w 1. wynik. Może czegoś się dowiesz
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:56
@Olixa: [standardowy komentarz pod komentarzem, pod komentarzem, pod duplikatem komentarza, pod komentarzem, pod komentarzem. pod komentarzem, obrazka z anime]
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:55
Chcę.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:02
Jeszcze kibel i bym mógł to mieć xD
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:18
@igor918: A myślisz, że co jest pod tym kocem?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 19:55
@PowerfulCat: hmmmm... interesująca teoria... xD
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:57
Mamo, jedziemy do Media Expert po to cudo!
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:42
*heavy breathing*
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:08
tylko 20% kobiet gra w gry
Odpisz
22 lipca 2015, 20:30
Ale 45% graczy to kobiety.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:05
Można to gdzieś kupić i za ile?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:56
po co laptop? można kompa do monitora podłączyć
Odpisz