memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 kwietnia 2015, 14:19
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:29
@Kartowant: jaka była nazwa kreskówki, bo mi wyskakują po wpisaniu jakieś lujowe dzisiejsze.
10 kwietnia 2015, 21:33
Spiderman z 60s
9 kwietnia 2015, 14:48
( ͡° ͜ʖ ͡°)
8 kwietnia 2015, 18:15
-Nie -A chcesz zobaczyć?
8 kwietnia 2015, 18:10
no
8 kwietnia 2015, 13:25
Tak widziałem jak sieć zapusczały
8 kwietnia 2015, 13:20
Nie
8 kwietnia 2015, 13:18
nope
8 kwietnia 2015, 13:02
KOCHAM MANDARYNKIIII!!!
8 kwietnia 2015, 13:21
@Dark123456: Ale ja naprawdę kocham mandarynki... :(
8 kwietnia 2015, 13:23
@Dark123456: <3
8 kwietnia 2015, 13:29
@Dark123456: kochasz mandarynki???
8 kwietnia 2015, 13:46
@Dark123456: Obstawiam co najmniej 15 minusów dla ciebie dzisiaj.
8 kwietnia 2015, 14:47
@Dark123456: jpr...
8 kwietnia 2015, 15:23
@Dark123456: Tracę wiarę w ludzkość...
8 kwietnia 2015, 15:26
ja też...
8 kwietnia 2015, 15:35
@Dark123456: Idź zwierzać się ze swoich zboczeń gdzie indziej.
9 kwietnia 2015, 08:53
Jakich zboczeń??? Po prostu je lubię.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2015, 14:19
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:29
@Kartowant: jaka była nazwa kreskówki, bo mi wyskakują po wpisaniu jakieś lujowe dzisiejsze.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:33
Spiderman z 60s
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:48
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:15
-Nie
-A chcesz zobaczyć?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:10
no
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:25
Tak widziałem jak sieć zapusczały
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:20
Nie
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:18
nope
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:02
KOCHAM MANDARYNKIIII!!!
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:21
@Dark123456: Ale ja naprawdę kocham mandarynki... :(
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:23
@Dark123456: <3
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:29
@Dark123456: kochasz mandarynki???
Odpisz
8 kwietnia 2015, 13:46
@Dark123456: Obstawiam co najmniej 15 minusów dla ciebie dzisiaj.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:47
@Dark123456: jpr...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:23
@Dark123456: Tracę wiarę w ludzkość...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:26
ja też...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:35
@Dark123456: Idź zwierzać się ze swoich zboczeń gdzie indziej.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 08:53
Jakich zboczeń???
Po prostu je lubię.
Odpisz