Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2015, 21:25
Loki 100000000000x lofciam. ♥♥♥♥♥❤❤❤❤❤💚💚💚 Wiem, żenujące.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:50
Może dlatego że to bóg... w dodatku bóg przebiegłości i sprytu.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:23
@MCAssassin: Oraz iluzji.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:48
@korobov: Racja zapomniałem łap strzałkę :p
Odpisz
8 kwietnia 2015, 03:52
@MCAssassin: który jest również matką...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 06:47
@Artorias: ...potworów :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:28
@MCAssassin: Thor też jest bogiem...w dodatku burzy i piorunów ;)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:33
oraz prawa i porządku
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:36
@MCAssassin: ale to nie z Lokim będzie walczył Thor w Dniu Zmierzchu Bogów
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:46
@MCAssassin: Loki tak właściwie to z nikim nie walczy (w sensie twarzą w twarz) zawsze ktoś to robi za niego. Ale i słusznie bo inaczej zawsze by kończył m. w. tak:
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:53
hah xD łap strzałkę :)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:56
@MCAssassin: A mi dasz? :/ Mało ich mam :'(
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:12
@jacek1s: tak masz w dół i od 2 innych też
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:15
@fil341: Od cebuli i polaczków ;D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:35
@jacek1s: Łapaj ode mnie
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:35
@jacek1s: Mam dziś dobry humor... Łap ;)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:53
@MCAssassin: Weeeee :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:45
i w dodatku prawdziwym synem odyma
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:46
@Pro100WGebe: *Odyna
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:46
@jacek1s: co zrobiles z jackiem1s i jackiem kanapka?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 23:13
@Pro100WGebe: Myślę, że ktoś rozwiązał jego zagadkę i przejął jego konto.
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:49
@MCAssassin: Taka kłótnia wokół mnie...Cóż.
Odpisz
12 czerwca 2015, 13:31
To nie kłótnia o najprzebieglejszy to wymiana informacji ;)
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:16
@MCAssassin: Miło mi.
Odpisz
15 maja 2015, 00:50
♥ Loki ♥
Odpisz
1 maja 2015, 22:49
A mię się tam Hawkeye podobał :v
( mam spaczony gust ;-;)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 06:31
hollywood
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:11
Conclusion? Don't be a good guy, simples!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:40
Loki <3
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:06
Cała mafia narkotykowa
Pokonana przez Trevora
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:57
Loki ♥ Loki ♥ Loki ♥ ewentualnie mógłby być Spiderman ♥
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:00
@Myszkapl: Twój komentarz zniszczył niedawno zdobytą przeze mnie wiarę w ludzkość. A niech cię Shrek.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:06
@GetRekt_MLG: Loki jest słodki i w ogóle Tom Hiddleson jest spoko ziomem, więc nie rozumiem, co niszczy twoją wiarę w ludzkość.
To, że uważam, że złośliwość i riposty w połączeniu z przystojnością i wielką siłą są słodkie?
Przecież to uwarunkowane przez naturę, że kobiety szukają umięśnionych, silnych, sprytnych i zdolnych do sarkazmu mężczyzn, bo mają odpowiednie cechy do przetrwania naszego gatunku.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:04
@Myszkapl: Nie chodzi mi o Lokiego, Spidermana, czy którąkolwiek postać fikcyjną. Raczej o ten atak serduszkami ("Loki ♥ Loki ♥ Loki ♥") i kompletnie wyrwane z kontekstu zdanie "Ewentualnie mógłby być Spiderman ♥". A więc znowu: Niech cię Shrek.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 17:31
@GetRekt_MLG: Atak serduszkami jest nie okej? GetRekt_MLG ♥ GetRekt_MLG ♥ GetRekt_MLG ♥
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:13
@Myszkapl: 1. Dzięki
2. Atak serduszkami w porównaniu do inteligentnych lub humorystycznych komentarzy innych wypada trochę słabo :/
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:50
@Myszkapl: Ja słodki?Na Odyna ....
Odpisz
12 lipca 2015, 21:24
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
Odpisz
12 lipca 2015, 22:58
@eah_raven_queen: Zaczynam..
Odpisz
13 lipca 2015, 08:15
Życzę powodzenia, bo to długa droga.
Odpisz