Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2015, 13:28
Szczerbatek przemieniony na samochód
Odpisz
21 lipca 2015, 22:46
@KontoUsunięte: też musze miec!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:15
Według mnie pieniądze w błoto.
Odpisz
6 maja 2015, 15:05
@MrCubica: Właśnie, lepiej mieć prawdziwego szczerbatka ! :D
Odpisz
6 maja 2015, 16:26
@szczerbatek12: Haha... Nie wiem.
Odpisz
6 maja 2015, 16:55
@MrCubica: Czemu ? :I
Odpisz
6 maja 2015, 17:30
@szczerbatek12: Nie wiem xd
Odpisz
20 kwietnia 2015, 01:10
lakier więcej wart niż całe auto xd wsiur tuning
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:13
Shut up and take my money!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:17
Ło ku*wa muszę mieć *.*
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:39
Zaczepisty avatar :3
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:58
@KellyPL: bardzo dziękuję ^^ twój też :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:18
Thx xD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:31
@KellyPL: np XD
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:33
Tyle pieniędzy w błoto....a można było je wydać na ASG...no ale to moje zdanie.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:53
@Hoguzzos: moje też
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:12
@Hoguzzos: Widzę pan też Airsoftowiec?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:21
@Radek_pokazuje_niezwykle: A nuuuuu(.....cheeki breeki iv damke :v)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:27
@Hoguzzos: A jaką pan replikę posiada?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:53
@Radek_pokazuje_niezwykle: Pisałem już pod jakimś obrazkiem, że na razie biegaj tylko z kamerą ale mam zamiar kupić sobie jakąś krowę jeszcze NW jaką.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:56
@Hoguzzos: Yhy, ja mam rk- 02.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:55
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:38
Ani trochę nie przypomina. A poza tym wygląda okropnie.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:16
Szczerbol Pasobwałby do Czołgu XD i kto tu mówi o mnie?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:21
@NightShadePL: Jakiego czołgu bardziej do motoru.
Odpisz
6 maja 2015, 15:05
@NightShadePL: O mnie też ! :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:04
jaki kraj taki szczerbatek -,-
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:52
kto bogatemu zabroni?
Odpisz