Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sylwek1332

4 kwietnia 2017, 17:12

Ey ;-; ja go wybieram ciagle *jak gram w pokemony* moj ulubiony pogemon <3 :l

Avatar Emson07

9 sierpnia 2019, 17:22

@sylwek1332: mój też

Avatar weqqew

19 maja 2020, 19:55

@Emson07: me 2

Avatar JackobBackob

9 lipca 2021, 12:48

@sylwek1332: mój też

Avatar kamiluniasiw

29 grudnia 2016, 22:24

Já wybueram!

Avatar polakrodowity

18 października 2016, 23:08

ja wybrałem

Avatar PanPomidor

14 kwietnia 2016, 14:59

@KontoUsunięte: BULBASAUR

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2016, 23:21

Ja go wybieram!!!

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2015, 22:24

Ja zawsze wolę Bulbę :3
Piszcie imiona waszego, jak wybraliście bulbę.
Ja zaczynam: Cebulaczek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar lukasz649

10 lipca 2015, 21:23

Bulbekk XD

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 02:15

hiszpańska inkwizycja

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 11:46

To zdecydowanie najlepszy starter pierwszej geny.

Avatar JeffTheKiller000

30 czerwca 2015, 22:10

nie smutaj wybiore cie ok jak zaczne nową gre wybiore cb :(

Avatar maciej_kotel

26 czerwca 2015, 19:11

To był mój pierwszy pokemon.

Avatar SharpNeedle

25 maja 2015, 21:20

To tło...

Avatar Teranert

20 kwietnia 2015, 17:52

Pikachu

Avatar Mycha2001

8 kwietnia 2015, 16:01

Nikt nie wybiera squdra czy jak mu tam.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2015, 16:57

@Mycha2001: Niby czemu? Każdy wybiera takiego pokemona, jakiego chce.

Avatar Erni1

20 kwietnia 2015, 17:13

@Mycha2001: Dobrze mówisz Milordzie!

Avatar TheGreatcat

20 kwietnia 2015, 15:49

Jego nigdy nie wybrałem, ale w generacji V wziąłem sniviego, który również jest trawiastym typem. No ale mając do wyboru stylowego węża lub grubą świnię wybór nie jest zbyt trudny....

Avatar
musztardan

20 kwietnia 2015, 14:42

kiedyś wybrałem na gameboyu na 3 sejwach i charmandera, bulbasuara i squirtla. squirtla wybrałem jako pierwszego pokemona jakiego miałem na stronie pokewalki

Avatar kubagobg

20 kwietnia 2015, 07:37

ja pie**ole, ludzie co wam się poprzewracało? to squirtla nikt nie wybierał, kiedy wy się urodziliście?!

Avatar Dranazere

Edytowano - 20 kwietnia 2015, 10:37

@kubagobg: Ja wolałem Blastoise zrobić niż Venusaura, poza tym Blastoise ma lepsze odporności na inne typy pokemonów + overall stats lepsze od Venusaura. Wystarczy mu Bite, Surf + coś jeszcze, może jakieś TM'y i kosi wszystko, smoki mogą mu obciągnąć :>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Mało znany szczegół

Przerwa na herbatkę

Płać pan

Niegrzeczny Oskarek

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka