Kiedy gramy w zbijaka i jestem ostatnią osobą z drużyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Drewniany kominek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2022, 22:05
Ja się w kącie chowam
Odpisz
19 kwietnia 2015, 23:17
jaki to odc?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 10:53
@kamilator4: to jest film kinowy :/
Odpisz
2 lipca 2015, 00:03
podasz nazwe
Odpisz
5 lipca 2015, 21:50
@kamilator4: nie jestem pewien ale to chyba "Zaginiona Wieża" :/
nie jestem pewien jak coś wejdź na stronę wbijam i tam zobacz filmy kinowe Naruto
Odpisz
6 lipca 2015, 23:11
dzięki
Odpisz
23 maja 2015, 21:10
ja tak mam zawsze nie moge trafić nikogo ale zawsze unikne stszału od innych
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:32
Zbijak...
Aż mi się podstawówka przypomniała ;')
Jaki ja już jestem stary...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:29
@AdiXiks: Pewnie gimba? ;)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:50
@brothin: Taa...
Teraz tylko siatkówka ;-;
Powinienem bardziej doceniać tamten w-f...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:41
@AdiXiks: Racja. Jesteś już w ch*j stary
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:10
w sumie też często byłem ostatni ale przeciwnik miał cela jak baba z wesela
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:09
@bylejakbylegdzie: Aż się rymuje, chyba rapujesz
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:55
słabyś w tym, to nie rym
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:28
Dobra, zakończę te rymy
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:10
@MrStick: ale dziś nie urodziny.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:13
@kotul: Yeti
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:05
@MrStick: Zjadł moje spagetti xd
Odpisz
20 kwietnia 2015, 13:51
@eRJot: ...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:39
@MrStick: 3 kropki mają stopki?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:53
@bylejakbylegdzie: ''Masz cela jak baba z wesela'' ~Caitlyn
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:59
tak moja babcia stszela kiedy nie chce zjeść deseru
Odpisz
20 kwietnia 2015, 12:41
a nazwe podasz bo nie widzialem tego
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:07
Podłóżcie pod ten gif jakąś zarąbistą muze i oglądajcie :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:06
hhahahahahaha uwielbiam Naruto :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:37
A spadaj Nurato ._____. .
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:41
Kolejny ,,nie znam się ale się wypowiem". To jest Naruto geniuszu. Nie nurato
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:10
@sylwon1234: To było specjalnie ;-;. A tak w ogóle, to jestem dziewczyną, nietrudno się domyślić...
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 22:13
Teraz juz bez hejtow
Czy ja napisałem cos , co mogłoby sugerować ze uważam, ze jesteś chłopakiem?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:18
@sylwon1234: "Kolejny".
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:22
Aha , ok Sory.
Nie patrzylem na nick.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:28
@sylwon1234: "Geniuszu"
No grubo. Niezłe masz te pociski
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:45
@brothin: Napisałem tylko geniuszu, bo chciałem tylko zwrócić uwagę na blad, anie wywoływać kłótnie i rzucanie się mięsem.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:56
co to za anime
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:57
@nie_hejtuj_furry_: Naruto
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:57
@mrofpower: szybko odpisujesz...to podejrzane
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:14
@nie_hejtuj_furry_: booooooooo tak
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:23
@nie_hejtuj_furry_: To scena z któregoś filmu
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:32
@MrHenderson: wow
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:42
@nie_hejtuj_furry_: Mialas kilka komentarzy wczesniej napisane, ze to Naruto . Najpierw czytaj komy potem pytaj ok?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:56
Ta mina Naruto
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:23
ja daję się specjalnie zbić, bo mi się niechce.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:21
@Smashrum: ~~~~Szkoła średnia~~~, ewentualnie klasowa łamaga :D.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:42
Lub gruby xD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:21
Film Naruto Shippuuden : Zaginiona Wieża. W razie jakby ktoś pytał który to film :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:09
ostatnio tak miałem... mocno się spociłem... ale i tak było epicko XD
Odpisz