Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tymi się chodzi
Jeszcze jak
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2021, 20:40
taka trochę lipa ale za łatwo by było
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:25
To teraz ludziska czekamy na typowych gimbusów pytających się:
- co to jes By Fy Gy 9000 ?!?!! xdddd
Odpisz
20 kwietnia 2015, 23:10
@karolek1211XD: nie jestem gimbem i nie wiem...czy wiesz ze w gry które dużo osób gra tez mogą być ludzie ktorzy nie maja patologii i nie wiedza? pomysl 2 razy zanim napiszesz kom. w internecie
Odpisz
21 kwietnia 2015, 12:10
@WolfWolfyWolf: Ból dupy ? Ty pewnie nie wiesz na czym polega słowo gimbus ... tzw. epoka iphone'ów. Dzieci te w ogóle nie wiedzą co to jest podwórko, Pegasus a nawet GameBoy ! Ale po ortografii stwierdzam iż nim właśnie jesteś. A ogólnie wspominając grę Doom, to jest ona z roku 1993, tak więc wątpię aby jakiś GIMBUS znał tą grę.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2018, 11:22
@karolek1211XD: Grubo Ci się pomyliło co do tego
Odpisz
16 lutego 2021, 15:08
@karolek1211XD: dzień dobry jestem archeologiem i właśnie odkopałam ten komentarz
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:43
co to nfg9000??
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:56
@stefanpl: bfg 9000 pradziadek wszystkich przekozackich spluw potrafił wyczyścić pokój pełny wrogów w 1-2 strzały, a strzela kulą plazmy która po kontakcie z celem rozbiją się na kilka mniejszych i sieję zniszczenie
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:17
@WickedHeart: BFG - Big Fucking Gun
Odpisz
26 kwietnia 2015, 16:35
@karol99_99: po polsku Ku*ewsko-Wielki-Gnat 9000
Odpisz
22 lipca 2015, 09:41
@triad23: raczej: Wielki Jebiący Gnat
Odpisz
22 lipca 2015, 09:42
@karol99_99: gdybyś tego nie napisał to bym sam to napisał
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 19:10
Było
Ps. 3-cie ,,było,, w komentarzach pod tym obrazkiem
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:38
Nie musisz pisać ze 3- cie. Widzimy.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:18
@kamykPL: #zbieramhejtyproszeofapkewdol
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:43
Masz pudełko na hejty
(___)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 06:28
@sylwon1234: Potrzeba większego!
[___________]
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:45
Albo widziałem to w poczekalni albo było kilkanascie dni temu
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:08
Ale.... było...
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 19:08
ołyB
PS : link http://www.obrazki.jeja.pl/136056,ten-moment-gdy.html
Odpisz