Otworzył pierwszą skrzynkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Dobrze czasem się oderwać
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2016, 16:46
Odpisz
16 grudnia 2015, 19:57
wymienie skrzynke chroma 2 za skin do deagla
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:42
Brat mojego kolegi :D
Odpisz
25 maja 2015, 18:14
@VirusekPL: To tak samo jak u mnie
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:38
Zanim to było modne.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:41
Wygrał życie.
Mi to tylko skiny za 10 centów dropią ze skrzynek ;_;.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:23
ja bym spedal
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:37
Mi tak samo xd
Odpisz
8 kwietnia 2015, 17:46
@kermitez: no ku*wa spłoniesz
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:38
@Flute: ale nie żadne cudo tylko nóż z hakiem warstwa rdzy xd i to jeszcze zaprawiona trochę słaba ale za csa i kluczyk się zwróci
Odpisz
15 kwietnia 2015, 12:50
@kermitez: Mi wypadło AWP Asiimov, ale dopiero w trzeciej.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 14:34
@MrWonny: Chyba na symulatorze ;p
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:13
@KoziLowca: Nie, ale na symulatorze tez mam :p
Odpisz
15 kwietnia 2015, 18:58
@MrWonny: ja na symulatorze mam karambit i huntsman knife
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:53
Mistrz cs`a
Odpisz