Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To będzie bolało
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2015, 15:55
Aragorn wut r u doin?
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:44
@PewnySiebieUkeThranduil: ?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 15:56
Ale gówno.
Odpisz
23 czerwca 2016, 16:45
@kotul: Tak.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:43
@kotul: ale mem fajny
Odpisz
8 lipca 2016, 14:15
Było...
Odpisz
23 marca 2016, 22:02
co to ku*wa jest?
Odpisz
21 września 2015, 15:50
@KontoUsunięte: To przez Ciebie:
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:02
Gówno
Odpisz
11 kwietnia 2015, 20:33
Jebłem! To jest takie głupie że aż śmieszne! XD
Odpisz
11 kwietnia 2015, 16:13
"Jeja.pl poprawi ci humor niezależnie od wieku"
Odpisz
9 kwietnia 2015, 10:54
proszę ;_; to nie może się dostać na główną ;_;
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:24
@konbed: czemu?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:08
@kamykPL: bo to gówno
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:09
@niepewna_optymistka: Brawo, załapałaś, o co chodzi w tym komiksie.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:10
@konbed: Za późno.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:07
nie lubie tych obrazków
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:25
@niepewna_optymistka: Bo jesteś sucha jak gówno karola ;-;
Odpisz
12 kwietnia 2015, 21:42
*badum tsss*
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:55
Cóż blędy są ,ale leci 5 za pomysł i wykonanie.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 22:01
to specjalnie
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:33
@dominiktar: no ku*wa nie wiedziałem.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:59
sorrry myslałem ze nie wiesz
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 20:39
Oglądałem to w łóżku teraz nie zasne ze śmiechu
5/5
Odpisz
9 kwietnia 2015, 12:41
@polskistrzelec123_: zasniesz snem wiecznym
Odpisz
8 kwietnia 2015, 23:01
1/5 za to że idiota przerobił stary już dowcip na komiks i świeci. Naprawde 0 orginalności
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:12
Nazywasz mnie idiotą, a nawet mnie nie poznałeś. Gratulacje.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:09
@Minerman: bo mnie to irytuje niezbyt lubie te komiksy i jeszcze to: ludzie chwalą za orginalność a na dowcipach jeja już od trzech lat
Odpisz
9 kwietnia 2015, 19:23
Ale na dowcipy prawie nikt nie wchodzi.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:08
@Minerman: bo nie ma nowych, a jak są to raz na ruski rok ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:54
1/5 za pie**olenie języka. Na prawdę nie da się tego napisać normalnie?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 20:59
@Aragornek: na tym polega humor takich komiksów.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:05
@Aragornek: Cśś, Aragornie. Wszyscy znamy sekret twoich gaci.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 14:25
@Aragornek: Te błędy są specjalne...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 19:46
hehe
Odpisz