Pamiętaj, zachowaj dystans!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Przyszłość jest piękna
Typowy NPC
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2015, 19:27
a myślałem ,że tylka ja tak robię :D
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:42
No nie wiem, mnie tam nigdy nie rodzice nie bili...
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2015, 20:01
@szafirowy01: Zazdroszczę...
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:34
pamiętam jak parę miesięcy temu była taka sytuacja. tylko trochę gorsza:
dostawałem opiernicz względem ocen , a jako , że refleks ma mocny , o sile nie wspominając , gdy mama się na mnie zamachnęła , złapałem z całej iły za jej nadgarstek i jako iż kiepsko sobie race z kontrolą siły , ścisnąłem z całej siły. potem pół godziny w szpitalu i drugi opieznicz , za to , że poprzestawiałem jej kości
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:53
@mistrz2plan: Powitajmy mistrza interpunkcji i ortografii ;-;
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:02
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:13
@Kartowant:
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:40
@DoktorDiksior: Na cb
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:43
@DoktorDiksior:
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:28
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:48
@kamykPL: To cho za garaże!
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:46
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:42
Nie wiem jak kogos moze mama bic
Odpisz
10 kwietnia 2015, 15:11
Współczuję przemocy w rodzinie.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:40
Pan A jest bity w domu?
Odpisz
10 kwietnia 2015, 14:01
prawda!
Odpisz