Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2015, 17:38

R.I.P Top Gear 1965 - 2015

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar popek9001

Edytowano - 15 kwietnia 2015, 16:16

niemożliwe, musze sobie poczytać. D:
edit* lol sporo tych prezenterów było. jak komuś sie nie chce sprawdzać to clarkson doszedł w 1988, a may w 1999 :P

Avatar sssstttt

18 sierpnia 2024, 00:16

@popek9001: Nie chce mi się sprawdzać, a jako z tego powodu nie mam dowodów na to co mówisz, to powiem że nie i tyle nie masz racji.

Avatar KochamCYCKI

19 kwietnia 2015, 19:01

Oswojony kierowca wyścigowy- o nim się nie zapomina.

Avatar lazur1225

15 kwietnia 2015, 16:57

;_; bedzie mi tego brakowalo :c

Avatar GeLd333

16 kwietnia 2015, 14:29

@lazur1225: nie tylko Tobie bo mi też :(

Avatar pietrek777

17 kwietnia 2015, 22:53

@lazur1225: Yyy... a co już go nie ma?

Avatar GeLd333

17 kwietnia 2015, 23:23

@pietrek777: piszemy że będzie nam go BRAKOWAŁO a nie brakuje ;(

Avatar cyprian1219

15 kwietnia 2015, 15:58

Przepraszam, nie bijcie, ale kto to jest?

Avatar fredzel123

15 kwietnia 2015, 16:05

@cyprian1219: to niejaki ,,Stig" :D

Avatar GeLd333

16 kwietnia 2015, 14:30

@cyprian1219: z Top Gear :)

Avatar venomman

16 kwietnia 2015, 14:40

@GeLd333: nie znam gościa xD

Avatar JazdaZ

15 kwietnia 2015, 23:07

Może jak by ten kask zdjął...

Avatar kacper100025

15 kwietnia 2015, 21:29

kto to?

Avatar Lady1000000

15 kwietnia 2015, 21:17

A kto to?

Avatar xNatix7

15 kwietnia 2015, 19:49

jak można zapomnieć i stigu???

Avatar dopefish

15 kwietnia 2015, 19:25

zapomnieli bo nie dał po ryju producentowi.

Avatar TadeuszMistrz

15 kwietnia 2015, 18:11

Stig jest jak pyro, nikt nie wie kim on jest :D

Avatar DoktorDiksior

15 kwietnia 2015, 16:08

A co jeżeli Biker to Stig tylko w innym stroju?

Avatar PolandbaII

15 kwietnia 2015, 17:41

Avatar Teranert

15 kwietnia 2015, 15:50

Jak nie ja pamiętam.

Avatar Predator_PL

15 kwietnia 2015, 15:45

stig :-D

Avatar DArsTon

15 kwietnia 2015, 15:34

Polać mu :)

Avatar UkradliMiNick

15 kwietnia 2015, 15:04

stig... a co się stało ze stigiem?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Powodzenia

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka