Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2015, 17:38
R.I.P Top Gear 1965 - 2015
Odpisz
10 kwietnia 2015, 17:44
1965 ? wtedy hammond nie istniał
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:12
@benek10: Ale wtedy Top Gear pełnił rolę w BBC jako zwykły serwis informacyjny o samochodach
Odpisz
10 kwietnia 2015, 19:23
wiesz ze James,Richard,Jeremy robia tak jakby ,,nowe'' top gear bedzie sie nazywac Full Trothel (sorry jak zle napisalem) i na kanal czwartych ich tak jakby wykupil poszukaj se w necie :)
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 20:17
@ZmoraPL: to był żart na pirma aprilis
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:54
a był ktoś zamiast hammonda,czy tylko we dwójke (z ciekawości)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:57
@benek10: tyś jest żart na prima aprilis.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:06
@popek9001: No... Byli całkowicie inni prezenterzy... NAWET STIGA NIE BYŁO!!!!!
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2015, 16:16
niemożliwe, musze sobie poczytać. D:
edit* lol sporo tych prezenterów było. jak komuś sie nie chce sprawdzać to clarkson doszedł w 1988, a may w 1999 :P
Odpisz
18 sierpnia 2024, 00:16
@popek9001: Nie chce mi się sprawdzać, a jako z tego powodu nie mam dowodów na to co mówisz, to powiem że nie i tyle nie masz racji.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:01
Oswojony kierowca wyścigowy- o nim się nie zapomina.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:57
;_; bedzie mi tego brakowalo :c
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:29
@lazur1225: nie tylko Tobie bo mi też :(
Odpisz
17 kwietnia 2015, 22:53
@lazur1225: Yyy... a co już go nie ma?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 23:23
@pietrek777: piszemy że będzie nam go BRAKOWAŁO a nie brakuje ;(
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:58
Przepraszam, nie bijcie, ale kto to jest?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:05
@cyprian1219: to niejaki ,,Stig" :D
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:30
@cyprian1219: z Top Gear :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:40
@GeLd333: nie znam gościa xD
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:07
Może jak by ten kask zdjął...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:29
kto to?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:17
A kto to?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:49
jak można zapomnieć i stigu???
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:25
zapomnieli bo nie dał po ryju producentowi.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 18:11
Stig jest jak pyro, nikt nie wie kim on jest :D
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:08
A co jeżeli Biker to Stig tylko w innym stroju?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:41
@DoktorDiksior:
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:50
Jak nie ja pamiętam.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:45
stig :-D
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:34
Polać mu :)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:04
stig... a co się stało ze stigiem?
Odpisz