Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Arald98

15 kwietnia 2015, 21:47

I tak oto powstał pierwszy ship!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2015, 10:54

@Nieznany_w_internecie: No właśnie, każdy który na internetach jest więcej niż 2 lata powinien wiedzieć co to znaczy "ship" albo "OTP" :P W dodatku co do tego ma poziom doświadczenia na JEJA. Przecież internet to nie tylko jeja ale i inne takie strony

Avatar Nieznany_w_internecie

16 kwietnia 2015, 15:16

Na internetach znam się wcale nieźle. To że nie znałem znaczenia słowa "ship" nie znaczy że jestem nowy. Każdy się czasem myli, zią.

Avatar Szoko

16 kwietnia 2015, 14:15

Vacation ( ͡° ͜ʖ ͡°) KQLYfornia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2015, 20:24

Z cyklu: "Jak pracuje mój mózg gdy ma zająć się czymś innym"

Avatar noszkurnawszystkozajete

10 kwietnia 2015, 21:47

np. sprawdzianem ;-;

Avatar Wladzikxx

16 kwietnia 2015, 06:07

@noszkurnawszystkozajete: Exacly, Homie! xD

Avatar fufon

15 kwietnia 2015, 21:32

Typowy rudy zjeb

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Nieznany_w_internecie

16 kwietnia 2015, 21:09

@Zjem_Ci_Matke: Ho, ho. Wymyślanie sensownych argumentów jest trudniejsze niż myślałem.

Avatar Zjem_Ci_Matke

16 kwietnia 2015, 22:05

@Nieznany_w_internecie: No nie, że tak? ;)

Avatar
Aryman

15 kwietnia 2015, 22:28

Najbardziej chciałbym wiedzieć w jakim miejscu była by austra'rica/ostrarica

Avatar Zjem_Ci_Matke

15 kwietnia 2015, 23:25

Zapewne Ameryka popłynęłaby na zachód, a Australia na północny wschód.

Avatar the21gryzon

15 kwietnia 2015, 22:22

ta austra'rica wygląda jak rosja

Avatar KapitanOczywisty

15 kwietnia 2015, 21:33

Miałem dzisiaj taka rozkmine

Avatar Smashrum

15 kwietnia 2015, 21:33

fajnie. krwiożercze owady zabija grubasów.

Avatar PolskiUzytkownik

15 kwietnia 2015, 21:17

ludzie dajta tłumaczenie!!!!!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2015, 22:26

@makajet: No wim xC

Avatar Bastil123

16 kwietnia 2015, 08:16

Z tego co mi wiadomo, Jeja cenzuruje "Piep**yć" w zależności od użycia w zdaniu.

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2015, 21:13

Turn down for quack xDDDDD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Trzeba brać osobną torbę

Co za przypadek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trzykrotny T

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka