Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzykrotny T
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2015, 21:47
I tak oto powstał pierwszy ship!
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:08
@Arald98: Szip czyli z niderlandzkiego łódka.To ja przypraszam bardzo, ale pierwszą łódź zbudowano z powodu czyichś marzeń sennych?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:20
@Nieznany_w_internecie: Nie dość, że nieznany, to i jeszcze nieobeznany. Shipy to w języku fanów czegoś pary dwóch (lub więcej) liczby osób, które są ze sobą razem. Często są to celebryci, postaci filmowe, książkowe etc...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:25
@Nieznany_w_internecie: Ty powinieneś być Nowy_w_internecie a nie Nieznany_w_internecie :p
Odpisz
16 kwietnia 2015, 07:28
Haha. XD Dobre. Smieszny jesteś. Żartuję. Pomylić się może każdy i może nie zauważyłeś ale mam 15 poziom doświadczenia, a ty 8. Jak miałbym być nowy przez 2 lata na jeja?
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 10:54
@Nieznany_w_internecie: No właśnie, każdy który na internetach jest więcej niż 2 lata powinien wiedzieć co to znaczy "ship" albo "OTP" :P W dodatku co do tego ma poziom doświadczenia na JEJA. Przecież internet to nie tylko jeja ale i inne takie strony
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:16
Na internetach znam się wcale nieźle. To że nie znałem znaczenia słowa "ship" nie znaczy że jestem nowy. Każdy się czasem myli, zią.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:15
Vacation ( ͡° ͜ʖ ͡°) KQLYfornia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 kwietnia 2015, 20:24
Z cyklu: "Jak pracuje mój mózg gdy ma zająć się czymś innym"
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:47
np. sprawdzianem ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 06:07
@noszkurnawszystkozajete: Exacly, Homie! xD
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:32
Typowy rudy zjeb
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:33
@fufon: o luju jeja nie cenzuruje "zjeb"
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:08
@fufon: The More You Know...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:15
@fufon: piep**yk
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:23
@makajet: :o Ale Pieprz się jakoś nie cenzuruje xd
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:27
@fufon: O ku*wa, jeja nie cenzuruje "luju". Głupie słowa powinny być zakazane...
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 15:19
@Zjem_Ci_Matke: Jeja ma bardzo dziwne cenzury. Kiedyś było na "ruchy". :V
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:21
@Nieznany_w_internecie: Powinieneś się nazywać "Nowy_w_internecie".
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:01
@Zjem_Ci_Matke: Jeżus, czemu?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:02
@Nieznany_w_internecie: Bo piszesz "Jeżus".
Odpisz
16 kwietnia 2015, 21:09
@Zjem_Ci_Matke: Ho, ho. Wymyślanie sensownych argumentów jest trudniejsze niż myślałem.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 22:05
@Nieznany_w_internecie: No nie, że tak? ;)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:28
Najbardziej chciałbym wiedzieć w jakim miejscu była by austra'rica/ostrarica
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:25
Zapewne Ameryka popłynęłaby na zachód, a Australia na północny wschód.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:22
ta austra'rica wygląda jak rosja
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:33
Miałem dzisiaj taka rozkmine
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:33
fajnie. krwiożercze owady zabija grubasów.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:17
ludzie dajta tłumaczenie!!!!!!
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:22
@PolskiUzytkownik: nie podziała wtedy
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2015, 22:06
@PolskiUzytkownik: Eh no dobra... "Jeśli zmiksujesz Australię i Amerykę, wyjdzie ci Austra'ryka, albo Ostraryka... Co brzmi jak świetne miejsce dla strusi które chcą pojechać na wakacje." "Pieprz się mózgu."
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:08
@PolskiUzytkownik: Jeżeli zmieszasz Australię i Amerykę, powstanie Australioryka albo Ameralia, co brzmi jak perfekcyjna placówka dla strusiów na wakacjach. Idź się pie**ol, mózgu.
Fin.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:08
No nie... ._.
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2015, 22:08
@Bastil123: :<
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:11
O, i tak btw to Jeja nie cenzuruje "Pieprz się" xD
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:16
Ale Piep**yk już tak, powalone To jest
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:26
@makajet: No wim xC
Odpisz
16 kwietnia 2015, 08:16
Z tego co mi wiadomo, Jeja cenzuruje "Piep**yć" w zależności od użycia w zdaniu.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:13
Turn down for quack xDDDDD
Odpisz