Problemy współczesnych nastolatek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Niezniszczalne
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2015, 14:41
mój kolega się chciał powiesić, bo jego dziewczyna się cięła, bo ten pedał z łan erekszyn odszedł ;-;
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:03
@UkradliMiNick: Łan erekszyn :') Padłam 😂😂😂
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:35
@UkradliMiNick: gay erection*
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:30
Pomóc ci wstać czy cię dobić?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:15
@Zjem_Ci_Matke: Twój wybór :')
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:52
Hmmm.... to drugie.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:37
@UkradliMiNick: I tak ci nie wierze :*
Odpisz
24 lutego 2018, 14:15
@Zjem_Ci_Matke: jaka skuteczność w zabijaniu... Jestem pod wrażeniem...
Odpisz
10 czerwca 2016, 06:43
lekarstwi na wszystko
Odpisz
4 września 2015, 19:08
Pieprzone pokemonki. Bycie fanką 1D to najbardziej ch**owa rzecz na świecie.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:45
jak na razie moim największym problemem jest poprawienie ocen z historii i chemii... jakoś nie za bardzo mam zamiar się pociąć z powodu zayana...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:01
@slenderr: Ja muszę poprawić gegrę i WOS :/
Odpisz
15 kwietnia 2015, 16:16
@slenderr: ja musze polski i matme poprawic xd z histy wychodzi mi 5
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:10
@TypowyPolak: heh zwykle z historii wychodzi mi 4, ale mam gorszy semestr...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:25
@slenderr: ta semestr, całe pie**olone życie .-.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:20
@mooped: chciałam tak napisać, ale wyszłabym na desperatke... serio ostatnio mam okropne życie - chłopak który mi się podoba zrobił mi nadzieje, a teraz zarywa do mojej przyjaciółki...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:15
Ale riposta trafna i dopasowany poziom inteligencji.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:34
Mnie to w sumie cieszy, że odszedł. Mam nadzieję, że całe łan dajsrekszyn się rozpadnie, bo w końcu nadzieja umiera ostatnia ;)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 12:51
ej nie wszystskie takie sąXD
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:33
@taken1: Właśnie ;-;
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:09
Ale współczesne nastolatki nie używają znaków polskich.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:35
Złośliwy nowotwór czcionki.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2015, 21:36
@figaro19: lubie dżem
Odpisz
11 kwietnia 2015, 07:56
@figaro19: już widzę w wyobraźni, jak figaro dostanie depresji z powodu błędów gr.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 12:44
@figaro19: fajny komentasz napisaes
Odpisz
11 kwietnia 2015, 11:22
dodałbym do ostatniej wiadomości jeszcze ":)" ;)
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:42
aha ciekawa osobowość, -,
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:47
@mooped: tak wole to kto to był? i czemu odszedł? ., -,
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:49
@mooped: taki pedał z One Direction odszedl podczas trasy koncertowej i teraz wszytskie 12-latki sie tna
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:52
@TypowyPolak: serio? tną? jakie poje**ne -,-
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:54
@mooped: juz ponad 100 popelnilo z tego powodu samobojstwo
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:55
@mooped: Selekcja naturalna działa!
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:59
@Kacukox: ciekawych rzeczy się dowiaduję '-'
Odpisz
11 kwietnia 2015, 07:41
@Kacukox: Doszło do 200 :D
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:38
Nie ma to jak inteligentna rozmowa na poziomie <sarkazm>
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:41
@MruczekV: wyslalem jej zdjecie wysmiewajace 1D jak ten pedał odszedł i prosze o to reakcja xd
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:44
@TypowyPolak: Ale to nie powód do pisania z błędami, do ciężkiej ku*wy :v
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:47
@MruczekV: to bylo celowe tak sie pisze tym z 1D. "Ić sje pociońć''
Odpisz