Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kawtkawt

6 października 2015, 22:47

@KontoUsunięte: u mnie jest np.Kicia *tu ma nazwisko a tego nie zdradzę*

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 11:09

,,Martyna XD" Esencja gimba

Avatar Dragonite

11 kwietnia 2015, 14:04

W mojej szkole jest taka która ma "Dariocha XD"

Avatar noszkurnawszystkozajete

11 kwietnia 2015, 14:28

ja znam takich co mają "paulinka XDe"
"zuzka xD"
"kuba rpk"
"wiktorcia JB"
"paula JB"
;-;

Avatar mooped

19 kwietnia 2015, 14:07

@noszkurnawszystkozajete: JB ? nie JP?

Avatar popek9001

19 kwietnia 2015, 14:14

@mooped: może je**ć bawoły?

Avatar mooped

19 kwietnia 2015, 14:14

@popek9001: nie wiem. , -,

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2015, 14:21

@mooped: JB? Może to znaczy Jestem Brony?

Avatar KoziLowca

19 kwietnia 2015, 16:17

albo Jeść barszcz

Avatar shark2199

19 kwietnia 2015, 17:13

@mooped: "Tracę wiarę w ludzkość."

Avatar matiExtreme

19 kwietnia 2015, 17:15

u mnie jest martyna XD

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2015, 19:20

Wika Luna xdd
Olcia Stadnickaxd
Bartucha Swag

Avatar olaya1

20 kwietnia 2015, 15:01

@Dragonite: a w mojej "Majuśka XDD (nazwisko)" moje pytanie: jak bardzo trzeba być je**iętym? ;-;

Avatar Rajasin

20 kwietnia 2015, 13:51

Ja straciłem wiarę w ludzkość, gdy się dowiedziałem że gościem w Top Chef będzie wróżbita maciej.

Avatar Martyna1274

11 kwietnia 2015, 13:40

Ta dziewczyna plami moje imię..

Avatar AnimeGirl

19 kwietnia 2015, 23:02

@Martyna1274: Jak widzę nie jestem tu jedyną Martyną :3

Avatar Martyna1274

19 kwietnia 2015, 23:37

Avatar TadeuszMistrz

19 kwietnia 2015, 16:03

Czy tylko u mnie w szkole są normalni ludzie?

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 18:20

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 19 kwietnia 2015, 23:08

@TadeuszMistrz: Nieważne gdzie jesteś, zawsze znajdziesz gdzieś idiotę.

Avatar KattyVixxKittyVika

19 kwietnia 2015, 22:16

Violetta=BOTOKS
Botoks=SMALEC I WYJDZIE TANIEJ

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2015, 21:11

FaceBook=FuckBook.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2015, 14:44

Zdefiniuj "czasami".

Avatar olaya1

19 kwietnia 2015, 16:35

czasami-kiedy mam ochotę wejść w internety

Avatar MajorKupricz

12 kwietnia 2015, 09:01

Szkoda że fejk :C

Avatar olaya1

19 kwietnia 2015, 16:25

@MajorKupricz: wiem że trudno w to uwierzyć ale to nie fejk. Ona aż tak nieogarnia .-.

Avatar Kubox123456

19 kwietnia 2015, 16:08

ja też nwm wgl to dzwn jst

Avatar Mnich1

19 kwietnia 2015, 14:02

To za trudny obrazek z serii szajsbook. Znowu jakieś problemy dzisiejszej społeczności bez społeczności?

Avatar R3COV3RY

11 kwietnia 2015, 22:03

Coraz mniej osób lubi Violettę. I dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar olaya1
Dodane przez: olaya1

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Dwa oblicza

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka