Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jedenzwielu

13 kwietnia 2015, 20:16

szczerze? warto poczytać historię skyrim

Avatar Lucifer

7 maja 2018, 21:22

@Jedenzwielu: Szczerze? Bardziej warto poczytać historię Ziemi

Avatar mateczek123

29 lutego 2016, 17:24

Gromowładni są ci dobrzy ale Ulfric zbyt samolubny

Avatar dajboom

30 grudnia 2015, 18:33

fuck logic

Avatar Brachiozaur08

28 kwietnia 2015, 20:36

Pies cesarskiego psa cesarskiego

Avatar mistrz2plan

19 kwietnia 2015, 15:29

uwaga uwaga:
cesarscy to przesadne liberały i starają dopchnąć wszystkich do swoich poglądów , nawet siłą
gromowładni to typowi konserwatyści i rasiści. pragną by było tak jak jest , bez nawet najmniejszych zmian i nieprawidłowości

Avatar romanow

20 kwietnia 2015, 06:37

@mistrz2plan: ale i tak wysokie elfy to najwięksi idioci

Avatar Rajasin

20 kwietnia 2015, 13:53

@mistrz2plan: Ja w Skyrimie dołączyłem do cesarskich.

Avatar mistrz2plan

20 kwietnia 2015, 18:55

@romanow: tak właściwie , to z historii tes-a wiemy , że przed nordami skyrim należało do elfów wszelkiej maści , a nordzi byli najeźdźcami. elfy pragną po prostu odzyskać swoją ziemię. co nie zmienia faktu , że są dupkami , a więzienie ludzi za ich wyznanie nie jet cool

Avatar Abbba

13 kwietnia 2015, 19:53

Ja tam zawsze biorę stronę cesarskich.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar SteelFoxi

19 kwietnia 2015, 16:03

@Jedenzwielu: Ja zawsze myślałem, że Gromowładni zaczęli wojnę dopiero po odbiciu przez nich Markartu z rąk Renegatów ( wtedy jeszcze się tak nie nazywali), a chyba wtedy Skyrim było częścią Cesarstwa. Nagrodą dla nordów miało być prawo do ponownego czczenia Talosa, w którego wiara była zakazana w całym Cesarstwie. Koniec końców Cesarstwo nie udzieliło zgody na wyznawanie Talosa ( pod naciskiem elfów) i nordowie uznali, że Cesarstwo ich ciemięży i wszczęli wojnę.

Avatar romanow

20 kwietnia 2015, 06:35

@Abbba: ja carskich jak by można było dlatego jestem nieżalezny

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2015, 20:26

Widzę że mój tekst stał się popularny xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Psychopata_PL

14 kwietnia 2015, 15:26

Ehh... jak wejdziesz na początku gry do grodu za Ralofem to np. w czasie pierwszej walki z cesarskimi Ralof będzie krzyczał takie rzeczy...

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2015, 15:30

@Psychopata_PL: Dopiero teraz mnie olśniło xD

Avatar Nagato661

13 kwietnia 2015, 23:19

Wszyscy po stronie gromowładnych.
Ale od kiedy dowiedziałem się czemu ich opinia jest taka dobra, to postanowiłem nigdy nie okazywać im szacunku ani litości.
O czym mówię?
Nie chce wam psuć niespodzianki.
Ale powiedzmy....
...że skyrim nie może narzekać na brak srebra.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2015, 18:49

@Nagato661: Dlaczego cesarstwo ma najwiękrze oddziaływanie po zachodniej stronie Skyrim?
Dużo srebra jest w Markarcie.

Pytania?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Angielskie śmieszki

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niezniszczalne

Wielka przygoda

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka