Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Laura0801

24 października 2016, 17:16

Witajcie jestem tutaj nowa i chciala bym zobyc Pszyjaciol.
P.S Dawajcie lapki w górę jesli chcecie.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2016, 14:19

@Laura0801: napisz to na swojej tablicy bo dostaniesz same łapki w dół

Avatar jastrzab874

4 maja 2015, 15:47

POMRUGAJCIE NA TO ŚCIANY SIEM PORUSZAJOM!!!!

Avatar pinkoszmateusz

21 maja 2015, 08:43

@jastrzab874: Papuga ! Ja to napisałem już -.-

Avatar jastrzab874

21 maja 2015, 15:50

@jastrzab874: poruszają

Avatar pinkoszmateusz

16 kwietnia 2015, 10:57

Popatrzcie się na to przez chwilę a potem szybko patrzcie na ściane i mrugajcie :D Fajny efekt ?

Avatar wojtun

Edytowano - 16 kwietnia 2015, 14:31

@pinkoszmateusz: dzieki za me darmowe narkotyki xd

Avatar pinkoszmateusz

16 kwietnia 2015, 18:11

@wojtun: tylko nie gadaj nic glinom stary!...

Avatar wojtun

16 kwietnia 2015, 19:04

Avatar pinkoszmateusz

16 kwietnia 2015, 21:39

@wojtun: To nasz interesik :)

Avatar Ninjagirl

12 kwietnia 2015, 16:21

Wydaję się że zbliżam się do tego oka xD niezłe!

Avatar Illuminati

16 kwietnia 2015, 19:48

@Ninjagirl: a moze on juz jest obok ciebie ? ^,^

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

16 kwietnia 2015, 14:54

ILUMINATI! ŁOCZING TO WE! OH NO! RUN MEN RUN!

Avatar Illuminati

16 kwietnia 2015, 19:48

@Chrzaszcz_Trzcinowy: u kan run. i zee you

Avatar Rajasin

16 kwietnia 2015, 19:24

Avatar Illuminati

16 kwietnia 2015, 19:47

@Rajasin: no shit holms

Avatar pinkoszmateusz

Edytowano - 16 kwietnia 2015, 18:08

Fazaaaa :D

Avatar Dexterek

16 kwietnia 2015, 16:19

Avatar DArsTon

16 kwietnia 2015, 12:36

myślałem że to oko saurona :)

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 14:26

@DArsTon: drugie oko saurona?

Avatar venomman

16 kwietnia 2015, 14:14

Avatar MrStick

16 kwietnia 2015, 14:02

Czy tylko ja nie lubię iluzji optycznych?

Avatar sebastianboss2

16 kwietnia 2015, 17:51

@MrStick: Tak.

Avatar mooped

16 kwietnia 2015, 13:32

pride

Avatar mante

16 kwietnia 2015, 13:29

To illuminati

Avatar master885

16 kwietnia 2015, 12:16

Illuminati confirmed

Avatar borixon

16 kwietnia 2015, 11:07

zamiast dopalaczy i narkotyków...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie po oczach

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niezniszczalne

Co za przypadek

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka