W tej szkole coś się stało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Ładne rzeczy
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2015, 18:10
tak cos się stało.. JAKIEJ KU*WIE SZKOLE STAĆ NA MACKI WTF
Odpisz
21 kwietnia 2015, 18:00
@Shadow_blade: W mojej są.
Odpisz
5 marca 2016, 17:05
@Shadow_blade: U nas nauczyciele mają w klasach iMaci, a my musimy korzystać z je**nego XP (a jeszcze niedawno 98, ale pani zmieniła, bo dużo programów tam nie wchodziło)....
Odpisz
5 marca 2016, 17:24
@jaccku321: Ty koleś wiesz że ten obrazek ma ze rok prawie ?
Odpisz
5 marca 2016, 17:44
@Shadow_blade: Iii?
Odpisz
6 marca 2016, 15:07
@jaccku321: Widać się nudzisz jak oglądasz tak stare obrazki...
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:50
@Shadow_blade: u mnie są niestety 😖
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:50
są mac'i
Odpisz
12 kwietnia 2015, 23:33
U nas lepiej:
Stanowisko 12 "różowa apokalipsa"- na tapecie PP, na chrome skórka "pinky pie"
Stanowisko 25 "Wojownik"- moja robota, procek i karta podkręcone, na tapecie pole kwiatów z przyklejoną twarzą Cage-a
Stanowisko 13 "Pole minowe"- nauczycielka zabrania go używać, mocno zawirusowany pecet z pokaźną kolekcją pornoli na dysku
Stanowisko 2 "Mangozjeb"- na tapecie Hatsume Miku, w historii przeglądania same strony z animcami.
I na koniec:
Stanowisko 17 "odkrywca"- komputer posiada prawo administratora sieci, można na nim przeglądać net bez ryzyka, że pani się dowie. Zainstalowany na nim jest Tor.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2015, 07:29
E tam, u mnie lepiej... Mam takich zwalonych kolegów, że na każdej informatyce ustawiają na tapetę (na każdym stanowisku) teletubisie... :v
EDIT: Nie doczytałem komentarza, gratuluję szkoły... :v
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:16
Ja sobie kiedyś otwieram folder z pracami a tam z 40 pornoli...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:01
Hatsune*
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 15:46
u mnie było tak:mamy w książkach płyty na których pracujemy na informatyce dla (sp)a dzieciaki z 2 klasy popsuli wszystkie komputery źle wyjmując płyty(najpierw zamknąć program i płytę oni zrobili na odwrót)i tylko 3 stanowiska działały i przez nich nie pracowaliśmy .-. te bezmuzgie bachory
Odpisz
5 marca 2016, 17:07
"odkrywca" pewnie ma na sobie explorera.
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:54
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:12
Cageocepcja. :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:29
Oto i co się dzieje kiedy nauczyciel wychodzi na 5 minut z klasy
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:15
Butelkę ktoś zostawił
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:14
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:11
To że imaci są
Odpisz
12 kwietnia 2015, 23:10
Komputery z Applem, to jest nie tak!
Odpisz
13 kwietnia 2015, 08:39
@Maks2603: Czemu, milion lat temu w podstawówce też miałem maki, tylko takie starsze, z "dupą" :v Ale to akurat jak ją kończyłem :v
Odpisz
13 kwietnia 2015, 22:32
@MruczekV: pewnie iMaki G3 jak zgaduje ;d
Odpisz
14 kwietnia 2015, 09:20
Trafiony, zatopiony :D
Odpisz
13 kwietnia 2015, 22:56
raz z kolega zrobiliśmy lepszy numer! dalismy na laptop pani "znajdę i wy**cham" plik tam było 100 (liczone) plików "ruchami" a w nich kolejne :D
Odpisz
13 kwietnia 2015, 13:17
Kiedy na monitorach w szkole jest Nicolas Cage,
to wiedz, że coś się dzieje.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:55
Kiedy nauczyciela nie ma w klasie.
Odpisz