Oglądam "Krainę Lodu" z synem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Cel namierzony
Dobrze czasem się oderwać
Równi i równiejsi
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2016, 15:47
Oglądasz bajkę z synem
TATO A MOŻE WŁĄCZYSZ JAKIŚ FILM AKCJI XD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:31
Oglądam z siostrą Władcę Pierścieni
"A może włączysz Violettę"
I pierdut ją za drzwi ^^
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:36
Bądź wyrozumiały, to tylko dziecko. Ma jeszcze czas nauczyć się odróżniać dobro od zła.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:45
@Civril: 13 lat ma...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:45
Jesteś wzorowym bratem (Anty-sarkazm).
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:33
W tym wieku wszyscy mają źle w głowie. Nie trać nadziei, jeszcze się ułoży.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:40
Anty-sarkazm? Czyli że sztuka obrażenia kogoś tak, żeby poczuł się urażony, czy pochwalenia kogoś tak, żeby poczuł się pochwalony?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:47
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:47
Ja mam 13 lat i nie oglądam Sroletty i innego gówna
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:27
Heh zrobiłem tak samo. xD
Odpisz
28 sierpnia 2016, 11:39
Twoja siostra ma raka.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:11
Phi.. syn.
Jakby córka to powiedziała to miałbyś się czym chwalić.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 11:46
@olka12544: Czysta racja.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:47
@olka12544: moja siostra jest legendą.nienawidzi violetty
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:27
@mrofpower: Chcesz się zamienić ?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:13
nie
Odpisz
27 sierpnia 2016, 21:30
@mrofpower: Moja też.
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2016, 22:55
@Fluttershy66: nie mam siostry. Kiedyś mówiłam o sobie siostra na jeja ;-; Martyna sthap. Nie chciałam żeby mnie shejtowali za mój wiek
Odpisz
27 sierpnia 2016, 21:30
@Konto usunięte: Taką siostrę to trzeba tępić.
Odpisz
2 maja 2016, 13:58
Moja krew :') !
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:08
Rozpocznę wojnę.
INDIANA JONES LEPSZY!!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 09:21
@TadeuszMistrz: Back to the future czy jakos tak jest najlepszy!
Odpisz
23 września 2015, 18:54
@TadeuszMistrz: Czego?
Odpisz
21 kwietnia 2015, 16:15
Oglądam z siostrą Hobbita
Siostra: A może obejrzymy Violettę?
Od tamtego czasu nie mam siostry
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:41
PRAWIDŁOWO !
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:55
Obejrzalem te kraine lodu, nic specjalnego. Nie rozumiem czym sie ci ludzie jaraja...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:47
@krzynu: To przez piosenkę "Let It Go". Gdyby nie ona, to takiego hype'u by nie było.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:09
@krzynu: Masz rację kraina lodu jest słaba.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:08
Kupiłeś mu za to xboxa czy klasycznego gameboya?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 15:53
Przeczytałem "Krainę Loda''...
Sasha Grey lubi to.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 15:32
#WYGRYW!!!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:21
Bo kraina lodu to gunwo.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 11:24
@jaceks221: A jak wiadomo gówno gównianym jest!
Edit: Strona nie pozwala mi na pisanie gówno przez U ._.
To jak ty to..?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:28
@Wizados: gunwo a nie gówno
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:30
@Wizados: Zamiast napisać "n" z tyłu napisał z przodu. Zamiast g.u.wno napisał gu.n.wo. ._.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:35
A pacz go... Nie zauważyłem ._.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:40
@Wizados: Spk ._.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 13:59
@jaceks221: Goście z nickiem nawiązującym do jacka1s i piszący gówno przez "u" to gówno.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 14:57
@jaceks221: Kraina Lodu nie jest taka zła...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 14:32
Zaiste inteligentny młody człowiek.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 14:25
gówno
Odpisz